دانلود سریال پوست شیر فصل سوم قسمت اخر (قسمت 8 فصل 3)

دانلود سریال پوست شیر فصل سوم قسمت اخر (قسمت 8 فصل 3)

سریال پوست شیر فصل سوم قسمت آخر منتشر شد و همه معماهای سریال برملا شد پوست شیر به شدت مورد مورد توجه علاقمندان به فیلم و سریال قرار گرفته است و خیلی خوب توانست مخاطبانش را تا سه فصل به دنبال خود بکشاند.

دانلود سریال پوست شیر فصل سوم قسمت اخر (قسمت 8 فصل 3)

این سریال در یک سال اخیر با جنجال های زیادی همراه بود و امروز روز سرنوشت سازی برای سازندگان این سریال خواهد بود ه آیا میتوانند جمع بندی خوبی از سریال داشته باشند و داستان را به خوبی به اتمام برسانند یا خیر!

دانلود سریال پوست شیر فصل سوم قسمت اخر

دانلود با لینک مستقیم

با اضافه شدن مجتبی پیرزاده و نقش درخشان منصور، حالا مهره‌ای دیگر به مجموعه افتخارات بازیگران تیم «پوست شیر» اضافه شده است. باید دید این آخرین قطعه پازل جذابی است که جمشید محمودی در این سریال طراحی کرده یا کماکان باید منتظر رونمایی از مهره اصلی باشیم.

یکی دیگر از نکات جالب توجه این روز‌ها درباره سریال پوست شیر حدس و گمان مخاطبان درباره ادامه اتفاقات سریال است، انواع حالت‌ها را پیش بینی کرده اند، عده‌ای بر این عقیده هستند که تمام این اتفاقات زیر سر رضا پروانه (دوست صمیمی نعیم) است، عده‌ای دیگر پای یک نفوذی در اداره پلیس را به وسط کشیده و دلیل این اتفاقات را انتقام شخصی از محب مشکات (شهاب حسینی) می‌دانند.

سعید دشتی بازیگر نقش «سروان یاراحمدی» هم در مصاحبه‌ای گفته است: «چیزی که در فصل سوم (آخر) خواهید دید با فصل ۱ و ۲ از نظر قصه‌پردازی و روند اوج و فرود بسیار متفاوت است و شما قرار است خیلی زیاد غافلگیر شوید.» بهر روی آنچه که رخ داده یک اتفاق در عرصه سریال سازی ایران است و این برای سازندگان مجموعه پوست شیر کم دستاوردی نیست، مهسا همتی (روزنامه نگار) در صفحه اینستاگرامش اشاره کرده بود که سال ۹۸ یک منتقد ایرانی همزمان با جشنواره فجر به برادران محمودی حمله کرده بود و گفته بود: «ما خیلی آدم‌های خوبی هستیم که اجازه دادیم شما در سینمای ایران کار کنید»!

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *