فیلم سقوط جرثقیل پتروشیمی رازی

فیلم سقوط جرثقیل پتروشیمی رازی

روز گذشته سقوط جرثقیل پتروشیمی رازی باعث شد که دو نفر جان خود را از دست بدهند و ۴ نفر دیگر به شدت مجروح شوند.

روز گذشته جمعه ۳۱ فروردین ماه ساعت ۱۰:۳۰ صبح یک دستگاه جرثقیل پتروشیمی رازی در اسکله شماره ۶ در حال انجام تعمیرات بوده که متاسفانه سقوط می‌کند و منجر به مرگ دو نفر می‌شود و ۴ نفر دیگر را به شدت زخمی و مجروح می‌کند.

علت دقیق سقوط این جرثقیل گفته می‌شود که شکستگی بوم جرثقیل بوده که منجر به سقوط آن بر روی تعدادی از کارمندان پتروشیمی شده است.

ویدیوهای مختلفی در فضای مجازی مبنی بر سقوط جرثقیل منتشر شده است که برخی از آنها مربوط به حوادث دیگر بوده و ربطی به این پتروشیمی ندارد به هر حال یکی از ویدیوهای منتسب ه سقوط جرثقیل را در این صفحه مشاهده می‌کنید.

در توضیحات این شرکت امده است شرکت پترو سامان آوران رازی با توجه به قابلیت های گسترده و تجربه نیروی انسانی متخصص و توانمند خود یکی از پیمانکاران پیشرو در زمینه های مختلف پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی محسوب شده و توانسته شایستگی ها و قابلیت های خود را در این عرصه نشان دهد. تلاش شرکت همواره در جهت کسب حداکثر سطح رضایت کارفرمایان و انجام امور منطبق با استانداردهای بین المللی می باشد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *