سلطان نان کیست و ماجرای احتکار 10 هزار نان بربری در شیروان

سلطان نان کیست و اهل کجاست ماجرای احتکار 10 هزار نان بربری

سلطان نان کیست

یک مرد جوان با خرید و احتکار 10 هزار نان برری در سطح شهر بجنورد و شیروان آنها را به دامداران میفروخت او همچنین برخی از این نان ها را بسته بندی کرده و به سوپر مارکت های به فروش میرساند مه سود زیادی به دست می اورد این مرد توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

سلطان نان کیست و ماجرای احتکار 10 هزار نان بربری در شیروان

جهاد کشاورزی شهرستان شیروان میگوید این مرد با خرید 10 هزار نان برری در نانوایی های مختلف سطح شهر سعی میکرد که آنها را به بسته بندی به فروش برساند و یا به دامداران برای خوراک دام به فروش برساند.

ماجرای احتکار 10 هزار نان بربری در شیروان

محمدصادق رضاقلی‌زاده، مدیر جهادکشاورزی شیروان در این باره میگوید بعد از اینکه تراکنش های دستگاه های کارتخوان نانوایی هایی شهرستان بررسی شد مشخص گردید که یک شخص با خرید ماهانه 10 هزار نان برری آنها را احتکار میکرده است و با این کار تلاش کرده تا به سود برساند و به نوعی به اقتصاد کشور ضربه بزند چرا که این نان ها با پرداخت یارانه توسط دولت تهیه میشود.

سلطان نان کیست و اهل کجاست ماجرای احتکار 10 هزار نان بربری

بدون شک این کار سوء استفاده از از اقتصاد کشور بوده و ضرر زیادی به مردم میزند این نانها توسط دولت با یارانه تعلق گرفته به مصرف مردم میرسد.

همچنین ببینید:

بیوگرافی فاطمه کیاپاشا مجری برنامه عصر خانواده کیست +عکس

بیوگرافی بهاره جنگروی کیست و اهل کجاست

قلی‌زاده در انتها با اشاره به برخورد قانونی با این تخلف بیان کرد: ایجاد صف‌های طولانی در نانوایی‌های سطح شهر نتیجه بروز چنین تخلفاتی است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *