سهیلا زنی که همزمان دو شوهر داشت در رباط کریم دستگیر شد +جزئیات

سهیلا زنی که همزمان دو شوهر داشت در رباط کریم دستگیر شد +جزئیات

سهیلا زن ۴۲ ساله ساکن رباط کریم همزمان دو شوهر داشت که بعد از پی بردن یکی از همسرانش توسط پلیس بازداشت شد.

ماجرای سهیلا زنی که همزمان دو شوهر داشت

ماجرا از این قرار است که روزی سهیلا به همسرش فرهاد می‌گوید شیفت کاریش تغییر پیدا کرده و به صورت چرخشی باید شبانه و روزانه کار کند.

همچنین ببینید

ماجرای اعدام میترا زن خیانتکار برای خیانت به همسرش

ماجرای خیانت نوش آفرین به همسر کتایون امیرابراهیمی +فیلم

بعد از گذشت چند ماه همسرش به او مشکوک شده و او را تعقیب می‌کند فرهاد متوجه می‌شود که همسرش وارد یک خانه شده و بدون اینکه زنگ خانه را بزند با کلید درب را باز کرده و وارد خانه شده است.

فرهاد که حسابی گیج شده بود از همسایه‌ها پرس و جو می‌کند و آنها می‌گویند که این خانم و همسرش مدت‌هاست که در اینجا زندگی می‌کنند.

فرهاد بلافاصله پلیس را خبردار می‌کند و گشت نیروی انتظامی رباط کریم به محل می‌آیند و وارد خانه شده و همسر سهیلا مدارک ازدواجش را به پلیس نشان می‌دهد.

فرهاد نیز که از دیدن مدارک ازدواج حسابی شوکه شده بود مدارک ازدواج خودش را نیز به پلیس نشان می‌دهد و مشخص گردید که سهیلا به صورت همزمان با جعل اسناد دو بار ازدواج کرده است.

اعترافات سهیلا

سهیلا زن ۴۲ ساله در بازجویی‌ها اعتراف کرد سیم کارت شوهرش دراختیار او بود و درخواست طلاق غیابی کرد و با همدستی چند نفر دیگر و شهادت آن‌ها توانست طلاق غیابی بگیرد و بعد بدون اینکه شوهر اولش بداند با فرد دیگر آشنا شد و با او ازدواج کرد.

او شرط ازدواج را سرکار رفتنش عنوان کرده بود. در واقع چند روز که او به دروغ گفته بود سرکار می‌رود کار پرستاری را انجام می‌دهد به خانه همسر اولش می‌رفته است. او انگیزه اش را عدم تامین نیاز‌های مالی اش می‌دانست او مدعی بود همسر اولش هیچ احساس مسئولیتی به او نداشته است. به دنبال فاش شدن این ماجرا هر ۲ شوهر این زن از وی شکایت کردند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *