کلیپ سهیلا منصوریان (خواهران) با کت شلوار و درگیری با مخاطب فرضی

کلیپ سهیلا منصوریان (خواهران) با کت و شلوار و درگیری با موبایل

کلیپ سهیلا منصوریان با کت شلوار یکی از خواهران منصوریان در حالی که با تلفن صحبت می‌کند در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است و گویا این خواهران علاقه بسیار زیادی به استایل سلن اردم مربی ترکیه بسکتبال دارند چرا که چندی پیش شهربانو منصوریان تعدادی کلیپ با کت شلوار و استایل خاص شبیه مربی ترکیه‌ای در فضای مجازی به اشتراک گذاشت و حالا نوبت به سهیلا منصوریان دیگر خواهرش رسیده است که با کت شلوار کلیپ‌های مشابهی را به اشتراک بگذارد به نظر میرسد چند روز دیگر باید منتظر کلیپ الهه منصوریان باشیم.

خواهران منصوریان از قهرمانان وشو ایران بوده که افتخارات زیادی را تا به حال به ارمغان آوردند و نشان دادند که در رشته ووشو بدون رقیب هستند اما انتشار ویدیوهای مختلف و پرحاشیه در فضای مجازی به هیچ عنوان نمی‌تواند برای زندگی ورزشی آنها مفید باشد به اندازه کافی آنها به شهرت رسیده‌اند و این گونه کلیپ‌ها و اقدامات روش مناسبی برای پیشرفت آنها نخواهد بود جز اینکه به حاشیه‌های آنها دامن بزند.

کلیپ سهیلا منصوریان (خواهران) با کت شلوار و درگیری با مخاطب فرضی

سهیلا منصوریان متولد سی و یکم شهریور ماه سال ۱۳۶۷ در شهرستان سمیرم می باشد الهه منصوریان و شهربانو منصوریان خواهران او می باشند.

سهیلا منصوریان از زمانیکه در سنین نوجوانی بود فعالیت در رشته ورزشی ووشو را آغاز کرد او توانست در طول مدت زمان فعالیت خود مدال‌های رنگارنگی را برای کشورمان اخذ کند

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *