آیا سکس در سوئد ورزش رسمی شده؟ آیا واقعیت دارد؟

مسابقات جهانی ورزش سکس در سوئد واقعیت ندارد +واقعیت ماجرا

خبر تبدیل شدن رابطه جنسی یا سکس به ورزش رسمی در سوئد از اخبار عجیبی بوده که در فضای مجازی منتشر میشود خبری که منبع موثق ندارد و دروغ است.

در ژانویه سال جاری صاحب یک استریپ کلاب در شهر هابو سوئد درخواست ثبت رسمی سکس به عنوان ورزش را داد که با مخالفت شدید بیورن اریکسون، رئیس فدراسیون ملی ورزش این کشور مواجه شد. در لیست فدراسیون‌های این کشور هم چنین فدراسیونی وجود ندارد.

دراگان براتیک، صاحب استریپ کلاب مذکور، صاحب سایتی با عنوان فدراسیون بین‌المللی سکس است. به نظر می‌رسد منبع خبر برگزاری مسابقات سکس هم این سایت بوده‌. وجود سایتی به این عنوان به معنی وجود فدراسیون سکس در سوئد و یا تدارک این کشور برای مسابقات بین‌المللی در این حوزه نیست.

آیا سکس در سوئد ورزش رسمی شده؟ آیا واقعیت دارد؟

خبری در شبکه های اجتماعی توسط برخی از پیج های اینستاگرام و کانالهای تلگرامی منتشر شده که رابطه جنسی در سوئد به عنوان ورزش رسمی شناخته شده و قرار است اولین مسابقات آن آغاز شود که این خبر صحت ندارد و کذب است.

ماجرای از این قرار است که در سوئد هر کسی میتواند درخواست برگزاری مسابقاتی را پیشنهاد کند حالا خبری در یک رسانه سوئدی منتشر شده که به عنوان پیشنهاد مضحک معرفی شده است که یک نفر آن را اعلام کرده است.

این خبر مربوط به واکنش رئیس کنفدراسیون ورزش‌ سوئد به درخواست این شخص برای به رسمیت شناختن سکس به عنوان ورزش و عضویت در‌کنفدراسیون بوده که وزارت ورزش سوئد اعلام کرده: امیدواریم این مزخرفات ناپدید شود. پاسخ ما به این درخواست نه است!

حکومت کشور سوئد پادشاهی مشروطه است و دولت در آن به شکل پارلمانی اداره می‌شود. پادشاه در این کشور مقامی تشریفاتی است و کشور را نخست‌وزیر اداره می‌کند. پس از پایان جنگ سرد، سوئد در تاریخ ۱ ژوئن ۱۹۹۵ به کشورهای عضو ناتو پیوست اما بعدها همانند کاری که در قبال منطقه یورو کردند، با یک رفراندوم از ناتو خارج شدند. سوئد همچنین عضو سازمان ملل متحد، شورای اروپا، سازمان تجارت جهانی، سازمان همکاری و توسعه اقتصادی، شورای نوردیک و مدل نوردیک است. سوئد هشتمین سرانهٔ تولید ناخالص داخلی را در جهان دارا است و جایگاه خوبی در جنبه‌های گوناگون ملی مانند مردم‌سالاری، کیفیت زندگی، آزادی، بهداشت، آموزش، اختلاف طبقاتی، رفاه و توسعه انسانی دارد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *