سوتی فردوسی پور درباره فلسطین و اسرائیل + گاف عادل فردوسی پور در نود

سوتی فردوسی پور درباره فلسطین و اسرائیل + گاف عادل فردوسی پور در نود و ماجرای اشتباه لپی در برنامه نود و ماجرای اسرائیل اشغالی و شوخی کاربران را در این مورد بخوانید.

سوتی عادل فردوسی پور در برنامه نود

فردوسی پور سوتی سنگینی را روی آنتن زنده برنامه نود داد اما خیلی زود توانست موضوع را با اعتراف به سوتی خود و اشتباه لپی جمع کند و حل و فصل کند.
مجری برنامه نود جای فلسطین را با اسرائیل اشتباه گرفته و بجای فلسطین اشغالی گفت اسرائیل اشغالی و واژه نامتعارف اشغالی را بکار برد.

سوتی فردوسی پور درباره فلسطین و اسرائیل + گاف عادل فردوسی پور در نود

برنامه نود با اجرای عادل فردوسی پور مجری ورزشی و تهیه کننده این برنامه محبوب و پرمخاطب روی آنتن شبکه سه رفت که با حواشی و سوتی مجری داغتر شدن این برنامه شد

گاف عادل فردوسی پور در نود

این سوتی روز دوشنبه 7 اسفند 1397 بر روی آنتن شبکه سوم سیما اتفاق افتاد و تا عادل خان نیز از سوتی مجریان روی آنتن زنده عقب نماند و در نهایت تکمیل تر شود.

قسمت جدید برنامه نود

او در تماس تلفنی که با آقای مومنی انجام داد در حال مکالمه بود که آقای مومنی در بخشی از صحبت هایش گفت فلسطین اشغالی، اما مجری و تهیه کننده این برنامه فوتبالی میان صحبت های او پرید و گفت: البته اسرائیل اشغالی!!!

که تفسیر گفته او به این معناست که فلسطین باعث اشغال اسرائیل شده!!

سوتی فردوسی پور درباره فلسطین و اسرائیل + گاف عادل فردوسی پور در نود

برنامه نود شبکه سه

اما بعد از چند ثانیه مکث صحبت خود را اصلاح کرد و با خنده گفت ببخشید جمله آقای مومنی درست بود و فلسطین اشغالی و اسرائیل غاصب درست بود.

این مجری معروف و محبوب مدتی است دچار حاشیه شده و مدتی نیز برنامه پخش نشد و کاربران نیز در شبکه های مجازی از او حمایت کردند. یکی از بهترین های صدا و سیماست که طرفداران میلیونی دارد .

سوتی فردوسی پور درباره فلسطین و اسرائیل

بیوگرافی کامل وی را اینجا بخوانید

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *