بازیگر نقش سوده در سریال پشت پرده کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش سوده در سریال پشت پرده کیست +بیوگرافی و عکس

سوده در سریال پشت پرده کیست

حدیثه تهرانی بازیگر نقش سوده در سریال پشت پرده میباشد او بازیگر سینما و تلویزیون بوده و متولد ۵ آذر ۱۳۶۳ در محله نارمک تهران است. او دارای مدرک لیسانس مامایی است، اما دوره‌های بازیگری را در کلاس‌های آزاد بازیگری گذرانده و توانسته تاکنون در چندین فیلم سینمایی و تلویزیونی حضور پیدا کند.

بازیگر نقش سوده در سریال پشت پرده کیست +بیوگرافی و عکس

بیوگرافی

حدیثه تهرانی، بازیگر ایرانی متولد سال ۱۳۶۳ در تهران و محله نارمک است. او یک خواهر بزرگتر از خود دارد که در خارج از ایران مشغول به تحصیل است. حدیثه تهرانی یک دوره بازیگری را نیز در کلاس‌های آزاد بازیگری گذرانده است.

او تاکنون در فیلم سینمایی “شکلات داغ” و در سریال‌های “به کجا چنین شتابان”، “خوش‌نشین‌ها” و “آسمان همیشه ابری نیست” به ایفای نقش پرداخته است. لازم به ذکر است که شایعاتی در مورد تشابه نام او با خانم هدیه تهرانی منتشر شده بود که به صورت رسمی تایید نشده است. بیوگرافی زهرا گماری

بازیگر نقش سوده در سریال پشت پرده کیست +بیوگرافی و عکس

سوابق

حدیثه تهرانی پس از طی دروه بازیگری در کلاس های آزاد آموزش بازیگری ایران و پس از پشت سر گذاشتن تست بازیگری به آقای طالبی برای بازی در سریال به کجا چنین شتابان معرفی شده است. که اولین تجربه کاری وی به این صورت رقم میخورد بعد از آن به دلیل شباهت اسمی که به هدیه تهرانی داشت رسانه ها او را به هدیه تهرانی نسبت دادند و گفتند که خواهر هدیه تهرانی هست که به سرعت تکذیب شد.با هم کارنامه هنری حدیثه تهرانی بازیگر زن جوان کشورمان رو ورق میزنیم.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *