پشت پرده دادگاه سپیده قلیان و آمنه سادات ذبیح پور و شکایت انها

پشت پرده دادگاه سپیده قلیان و آمنه سادات ذبیح پور و شکایت انها

دادگاه شکایت آمنه سادات ذبیح پور از سپیده قلیان قرار بود دیروز برگزار شود خانم ذبیح پور از خانم قلیان به دلیل نشر اکاذیب شکایت کرده بود! سپیده قلیان مدعی بود که در دادگاه آمنه سادات ذبیح پور به عنوان بازجو و شکنجه گر او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

پشت پرده دادگاه سپیده قلیان و آمنه سادات ذبیح پور و شکایت انها

پشت پرده دادگاه سپیده قلیان و آمنه سادات ذبیح پور

دادگاه این دو نفر قرار بود روز گذشته برگزار شود و به صورت آنلاین پخش شود اما به دلیل عدم رعایت حجاب توسط سپیده قلیان این دادگاه لغو شده است.

طبق گفته دادکاه عدم حضور متهم مانع از برگزاری جلسه دادگاه نمی شود و قاضی می تواند حکم صادر کند. متهم به میل خود از حق دفاع از خود صرف نظر کرده و بر اساس قاعده اقدام به مخالفت با خود کرده و نیازی به اعاده جلسه دادگاه نیست و منتخب می تواند کاملاً بر اساس حکم صادر کند.

اگر متهم وکیل داشته باشد، کارشناس حقوقی او می تواند قبض ارائه کند و از حقوق موکل خود محافظت کند.

جزئیات دادگاه

آمنه سادات ذبیح پور در این خصوص در گفت وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: دادگاهی که صبح امروز به صورت علنی برگزار شد، فضایی را برای اظهار نظر متهم و شاکی ایجاد کرد و اگر سپیده قالیان مدارکی داشت و حقیقت را می گفت. اینجا فضای مناسبی برای بیان نظرات و حقیقتش بود، اما او عمداً به بهانه ای در دادگاه حاضر نشد، چون حرفی برای گفتن نداشت.

همچنین ببینید:

حمله آمنه سادات ذبیح پور به شروین حاجی پور برای جایزه گرمی +عکس

توییت آمنه سادات ذبیح پور علی دایی را عصبانی کرد +عکس

ذبیح پور با بیان اینکه از قوه قضائیه گله مند است، تصریح کرد:

در سال ۱۳۹۸ پس از طرح این ادعای کذب از خانم سپیده قلیان شکایت کردم و در نهایت پس از برگزاری جلسات دادگاه، قاضی ایشان را به هشت ماه حبس محکوم کرد. زمان گذشت تا اغتشاشات پاییز سال گذشته که ایشان ویدئویی را برای شبکه اینترنشنال ضبط و نامه‌ای را برای رسانه‌های لندنی ارسال کردند که در این نامه عنوان شده بود که بنده در زندان به نام خانم عسکری مشهور هستم و ایشان را شکنجه و بازجویی کرده ام! ایشان داستان سرایی‌های عجیب دیگری هم در این نامه علیه بنده مطرح کرده بودند. یک بخشی از این ماجرا به قوه قضائیه و احکام سبکی که در جرم های سنگین صادر می کند، مربوط است.

6 نظر

 1. طاهر قرشیخ

  اکله سادات کسکش پور کیرم توو اون قیافه عنتر مثل کیر خرت!

  • امنه سادات طبیعی زیباست محجبه ها زیبایی دارند چشم شما مشکل داره برادر! همه ارایش کنند زیبا میشن پس گیر اوردن شما پسرها چقدر راحته! خصوصا چندتا ارایش کرده میبینید ک مثلا زیبا هستن زود خر میشید! امثال تو محتاج زن بزک کرده که طبیعی زیبا نیستن و فقط خرتون میکنن هستید😏😏😏. لیاقتتون همو قیافه مصنوعیه ک ارایشش پاک شه عنتر واقعی اونان

  • فقط ی اسکول میتونه به دختر باحجاب بگه عنتر. میخوای دخترزیبای محجبه بهت نشون بدم عین بز به زیباییش خیره شی!؟ حیفه که خیلیاشون حاضر نمیشن بدون حجاب دیده شن

  • تو یک بیمار هستی که همه چیز رو فقط به ظاهر می بینی نه ذات

 2. محمدرضا کیانفر

  .
  آمنه‌سادات ذبیح‌پور خبرنگار گفت: خانم مسیح علینژاد به من تلفن زد با تندی باهاشون صحبت کردم.

  خانم ذبیح‌پور،
  بهتر بود با ملایمت قانعش می‌کردید جوانان نادان را تشویق نکند برای اعتراض به خیابان بروند که جمهوری اسلامی مثل 44 سال گذشته سرکوبشان نماید.
  پی‌ی دفع خلایق زشتی‌ی کار، شده چون گرگ یوسف آدمی خوار.
  چنان دستی به قتل عام بگشاد، که در تیغ اجل صد رخنه افتاد.

  سرور گرامی،
  تنها راه نجات میهن اتحاد ماست که هم‌صدا جمهوری اسلامی را تشویق به انجام دو فوریت نماییم:
  1- قطع دشمنی با آمریکا برای دفع تهدیدات خارجی.
  2- به رسمیت شناختن حق آزادی بیان مصوب قانون اساسی جهت حل مشکلات داخلی.
  با تشکر از توجه شما.

 3. اقای طاهر قرشیخ، سلام . اولا امنه سادات چهره خوبی دارند اگر ایشون هم روسریشونو باز کنن مثل خیلیا دلبر میشن که اینکار ارزش نداره پس به چشمتون اعتماد نکنید ک ایشون قیافه ش بده! خودتونم میدونید طبیعی زیبا هستن. دوما عفت دارند ک هرشخصی ممکنه نداشته باشه بنظرم همه دختران بخودشون برسن زیبان! پس شما دیدت مشکل داره برادر!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *