سکانس پریود و عادت ماهانه در سریال منم دوستت دارم (نگار عابدی)

سکانس پریود و عادت ماهانه زنان در سریال منم دوستت دارم دیالوگ جنجالی نگار عابدی و امیرحسین صدیق را در این صفحه مشاهده نمایید.

سکانس پریود و عادت ماهانه زنان در سریال منم دوستت دارم

سریال منم دوست دارم که این شبها از صدا و سیما پخش میشود سکانسی از آن باعث جنجال در فضای مجازی شده است

سکانس پریود و عادت ماهانه در سریال منم دوستت دارم (نگار عابدی)

این سکاس نگار عابدی و امیرحسین‌صدیق که نقش زن و شوهر را بر عهده دارند در باره قاعدگی زن ها گفت و گو می کنند به این صورت که نگار عابدی در حالیکه کلافه است امیر حسین صدیق از او می‌پرسد که علت کلافگی او چیست و نگار عابدی با اشاره به تقویم دیواری به او نشان می‌دهد که او پریود شده است این سکانس با واکنش های تندی از جانب برخی از رسانه‌های تندرو روبرو شده است

فیلم سکانس پریود و عادت ماهانه در سریال منم دوستت دارم

این سریال نمایشی در ۹۰ قسمت ۲۰ و ۵۰ دقیقه از شبکه سلامت پخش شده در آن بازیگران شناخته شده همچون امیرحسین‌صدیق نگار عابدی و مسعود فروتن بازی می کنند

نگار عابدی در واکنش به اظهارنظرهای رسانه‌های تندرو گفته است که رسانه ملی نقش اساسی در اطلاع‌رسانی و آموزش به خانواده ها دارند و باید برخی از پدیده های طبیعی را اطلاع رسانی کرد تا مردم با آن آشنا شوند.

مهسا بهادری: مجموعه نمایشی «منم دوستت دارم» به تهیه‌کنندگی مهران رسام و کارگردانی مجید پُرکار، از دوم دی ۹۹ روی آنتن شبکه سلامت تلویزیون رفته است.

این مجموعه ۹۰ قسمتی که پخش آن تا پایان سال ادامه دارد، با بازی امیرحسین صدیق، نگار عابدی، مسعود فروتن، عرفان برزین و ترنم کاظمی، با نگاهی به مقوله خانواده و با بهره‌گیری از نظر کارشناسان، سعی دارد با ارائه راهکارهایی مبتنی بر علوم روانشناسی، به حل چالش‌های روزمره و در نتیجه تقویت روابط اعضای خانواده کمک کند.

به این بهانه، گفت‌وگویی با نگار عابدی، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که پیش از این، حضور در سریال‌هایی چون «دودکش»، «شمعدونی» و «گاندو» را هم تجربه کرده است، انجام داده‌ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.