ویدیو / سکانس چس فیلم در سریال نیسان آبی 2 جنجال شد

ویدیو / سکانس چس فیل سریال نیسان آبی 2 جنجال شد

سکانس چوس فیلم در قسمت دوم سریال نیسان آبی دیالوگی جنجالی بین بیژن بنفشه خواه و بهناز جعفری رد بدل شد که واکنش هایی را در پی داشته است.

در یک ماه اخیر دو قسمت از فصل دوم سریال نیسان ابی منتشر شده که استقبال نسبتا خوبی از ان به عمل امده است در فصل دوم بیژن بنفشه خواه نیز اضافه شده است که به طنز این سریال افزوده است.

سکانس چس فیلم در سریال نیسان آبی 2

حسین یاری، یکتا ناصر، مهران غفوریان، بهناز جعفری، ایمان صفا، مه‌لقا باقری، گیتی قاسمی، غلامرضا نیکخواه، بیژن بنفشه‌خواه، علیرضا خمسه، آرش ظلی‌پور، سیروس همتی، یوسف صیادی، جواد پولادی و صفر کشکولی، بازیگران فصل دوم نیسان آبی هستند.

سریال کمدی نیسان آبی در 20 قسمت ساخته شده و هر قسمت حدود 50 دقیقه است.

سکانس چس فیل سریال نیسان آبی

در این فصل، سه سال از آخرین اتفاقِ فصل قبلی گذشته و ممدچاخان بالاخره عروسی کرد. شب عروسیِ ممدچاخان، سلطان جمشید، رضا خرسند، رضا سوسن، زری، پری، علم تاج و خلاصه کل شُکر آباد دور هم جمع بودن که شام عروسی رو بخورن، ولی نه تنها شام عروسی به کسی نرسید، بلکه اتفاقی افتاد که گرسنگی هم از یادشون رفت…

حال خوب؛ این خلاصه‌ترین دلیلی اسـت کـه میتوان دراین روزهای بمباران خبر هـای بد و تلخ، برای تماشای سریالی از جنس نیسان آبی ارائه کرد. سریالی کـه بعد از مدت‌ها طنزی متفاوت را پیش روی مخاطبان شبکه نمایش خانگی قرار خواهد داد. نیسان آبی هم چون بخشی از تجربه‌هاي سینمایی منوچهر هادی، مبتنی‌بر طنز موقعیت اسـت.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *