سید جواد هاشمی در به در دنبال شاهد ازدواج دوم و زن دوم

سید جواد هاشمی در به در دنبال شاهد برای ازدواج دوم و زن دوم که مورد توجه علاقمندان به این بازیگر قرار گرفته است.

سیدجواد هاشمی با کت و شلوار و کراوات دامادی در مقابل محضر ازدواج ایستاده و از مردم درخواست میکند که معطل شاهد ازدواج برای زن دوم است و سپس از واکنش های مردم به صورت مخفیانه فیلم میگیرد.

اینکه سیدجواد هاشمی این ویدیو را برای چه برنامه ای تهیه میکند مشخص نیست اما برخی از کاربران ویدیورا باور کرده اند که این بازیگر به دنبال گرفتن زن دوم است.

برخی دیگر از مردم نسبت به این ویدیو انتقاد کرده اند که سیدجواد هاشمی بازیگری نماد هنر دفاع مقدس است و نباید چنین ویدیوهایی از خود منتشر کند.

به هر حال این بازیگر سعی میکند که از آن تصویری که مردم دارند فاصله بگیرد تا بتواند در نقش های دیگر هم بازی کند و یا اینکه کمتر مورد انتقاد قرار بگیرد.

در بیوگرافی سیدجواد هاشمی امده است پدر و مادر جواد هاشمی از یکدیگر جدا شده‌اند. با اصرار جواد، مادرش او را به جبهه فرستاد، جواد می‌گوید که پدرش حاضر بود یک خودروی BMW زیر پایش بگذارد تا او در جبهه خدمت کند. او به پدرش احترام زیادی دارد و او را بزرگوار می‌داند و می‌گوید که مادرش بسیار مذهبی بوده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *