بیوگرافی سید مهدی حاجی آبادی خبرنگار و همسرش +درگذشت و اینستاگرام

بیوگرافی سید مهدی حاجی آبادی خبرنگار و همسرش +درگذشت و اینستاگرام و سوابق او را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

متاسفانه خبرنگار فعال کشورمان که در  خبرگزاری دانشجو و برخی از نشریات دیگر فعالیت داشت امروز بر اثر کرونا دار فانی را وداع گفت.

بیوگرافی سید مهدی حاجی آبادی خبرنگار و همسرش +درگذشت و اینستاگرام

ایشان خبرنگار و دبیر تولید محتوای خبرگزاری دانشجو بود و چندین بار جایزه بهترین خبرنگار را دریافت کرده بود.

بیوگرافی سید مهدی حاجی آبادی

سید مهدی حاجی آبادی خبرنگار خبرگزاری دانشجو بوده که سالها در این خبرگزاری فعالیت میکرد او متولد دهه شصت بوده و امروز 4 شهریور 1400 درگذشت

ایشان از فعالاناتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل نیز بود و در کارنامه خود سردبیری تحریریه خبرگزاری آنا را به هرماه داشت.

ابتلا به بیماری کرونا

مرحوم حاجی آبادی با اینکه بسیاری از پروتکل های بهداشتی را رعایت میکرد اما متاسفانه به ویروس کرونا مبتلا شد و امروز 4 شهریور ماه جان به جان آفرین تسلیم کرد.

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور طی پیامی درگذشت سید مهدی حاجی‌آبادی، خبرنگار خبرگزاری دانشجو و از ادوار انجمن‌ اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه بیرجند را تسلیت گفت.

بیوگرافی سید مهدی حاجی آبادی خبرنگار و همسرش +درگذشت و اینستاگرام

متن این پیام به شرح زیر است:

« انا لله و انا الیه راجعون

بدین وسیله درگذشت جانسوز مرحوم سید مهدی حاجی‌آبادی، از ادوار انجمن‌ اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه بیرجند را خدمت بازماندگان و خانواده بزرگ اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل تسلیت عرض می‌نماییم و رحمت و مغفرت الهی را برای آن مرحوم مسئلت داریم.

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور»

سیدمهدی حاجی آبادی، دبیر خبر خبرگزاری دانشجو، بر اثر ابتلاء به کرونا دار فانی را وداع گفت.

کانال خبرگزاری دانشجو درگذشت این فعال رسانه را به دلیل ابتلاء به کرونا تایید کرده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *