ماجرای شاهین فلاکت و طناز طباطبایی در اینستاگرام

ماجرای شاهین فلاکت و طناز طباطبایی در اینستاگرام

شاهین فلاکت خواننده رپ که در دهه هشتاد شهرت زیادی پیدا کرد بود و با امیر تتلو و رضا پیشرو آهنگ هایی را خوانده بود مدتیست در اینستاگرامش فقط از طناز طباطبایی پست میگذارد و گویا عاشق این بازیگر است!

ماجرای شاهین فلاکت و طناز طباطبایی در اینستاگرام

اینکه چرا شاهین مدام از طناز طباطبایی پست به اشتراک میگذارد مشخص نیست و کاربران معتقد هستند که او عاشق این بازیگر است و میخواهد با او ارتباط برقرار کند.

شاهین فلاکت مدتی در عرصه خوانندگی حسابی فعال بود و رضایا و رضا پیشرو و امیر تتلو آهنگ هایی را منتشر کردند که از شبکه ماهواره ای ایران موزیک مدام پخش میشد.

ماجرای شاهین فلاکت و طناز طباطبایی در اینستاگرام

مهمترین اهنگی که شاهین فلاکت را به شهرت رساند آهنگ “نازگل” بود که به همراه رضایا خوانده شد.

وقتی شاهین 15 سالش بوده با دختری به اسم گلناز دوست میشود و رابطه ی دوستانه بر قرار می کنند تا اینکه ناگهان با هم بهم میزنند و بعد گلناز با شاهین تماس می گیرد ولی شاهین با اینکه دوستش داشته از سر لجبازی دختر را ضایع می کند. تا اینکه گلناز به آمریکا می رود و انجا متوجه می شود که سرطان دارد و به شاهین زنگ میزند و قضیه را برای شاهین بازگو می کند اما شاهین باورش نمی شود ولی مدتی بعد دختر میمیرد و شاهین به اشتباهش پی میبرد و فشار وحشتناکی به او وارد می شود تا اینکه معتاد میشود ولی خوشبختانه الان ترک کرده است .

همچنین ببینید

پشت پرده علی صبوری در بیمارستان روانی

پشت پرده خداحافظی گوگوش از خوانندگی +فیلم

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *