بیوگرافی شایلی محمودی همسر بنیامین بهادری +اینستاگرام

بیوگرافی و عکس های شایلی محمودی همسر دوم بنیامین بهادری +اینستاگرام و ماجرای آشنایی با بنیامین و فرزندانشان بن سای و شایمین و بارانا را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید

بیوگرافی شایلی محمودی

این خانم متولد 68 میباشد و بازیگر است که مهمترین تجربه بازیگری اش در فیلم سینمایی سلام بمبئی بوده است

بیوگرافی و عکس های شایلی محمودی همسر بنیامین بهادری +اینستاگرام

این فیلم محصول مشترک ایران و هندوستان بوده که توسط آقای قربان محمدپور  کارگردانی دشه است و در انها بازیگران سرشناس ایرانی و هندی بازی میکردند که خانم شایلی و بنیامین بهادری از بازیگران اصلی این کار بود.

این فیلم اولین تجربه هنری او بود که موفق شد به شهرت زیادی دت پیدا کند و علاوه بر اینکه در بین ایرانیها معروف شد در بین هندیها نیز به شهرت رسید.

او به دلیل تسلط به زبان هندی برای نقش آفرینی انتختب شد و بعد از دادن چند تست بازیگری و گریم گزینه نهایی ایفای نقش در سلام بمبئی شد و نقش یک دختر هندی را بازی می‌کند و از آن جایی که به چند زبان خارجی از جمله هندی تسلط داشته در این فیلم به زبان هندی صحبت می‌کند و در جریان رابطه عاشقانه‌ای با بهادری قرار می‌گیرد و با همسرش بنیامین بهادری همبازی شده است

بیوگرافی و عکس بدون حجاب شایلی محمودی همسر بنیامین بهادری +اینستاگرام

آشنایی با بنیامین بهادری

او در فیلم سینمایی سلام بمبئی که اولین حضورش با بنیامین بهادری خواننده مطرح آشنا شد و این آشنایی در نهایت منجر به ازدواج گردید.

بنیامین خواننده مطرح پاپ کشور مان دومین بار است که ازدواج میکند و همسر سابقش نسیم حشمتی به دلیل سانحه تصادف درگذشت و در نهایت بعد از گذشت چند سال در سکوت خبری با خانم محمودی ازدواج کرد.

بیوگراف و عکس های شایلی محمودی همسر بنیامین بهادری +اینستاگرام

در سال ۱۳۹۴ و بعد از ۲ سال به درگذشت همسر بنیامین بهادری با خانمی به نام شایلی محمودی ازدواج کرد

نحوه آشنایی آنها در پروژه فیلمبرداری فیلم سینمایی سلام بمبئی بود

همچنین ببینید: بیوگرافی روشنک گلپا همسر محسن تنابنده 

حاصل ازدواج آنها ۲ فرزند می‌باشد که اولین فرزند آنها در ۲۷ مهر ماه ۱۳۹۶ به دنیا آمد و دومین فرزندشان در سال ۱۳۹۷ متولد شد.

بنیامین یک دختر از همسر قبلی خود نیز دارد که بارانا نام دارد

فرزندان بنیامین بهادری بن سای و شایمین و بارانا

بنیامین بهادری در سال ۱۳۸۹ با نسیم حشمتی ازدواج کرد و سپس در ۹ اردیبهشت سال ۱۳۹۰ صاحب دختری به نام بارانا شد و بعد از درگذشت نسیم حشمتی در سانحه تصادف در سال ۹۲، با شایلی در سال ۹۴ ازدواج کرد.

وی توسط قربان محمدپور کارگردان فیلم سلام بمبئی وارد بازیگری شده و تا قبل از این فیلم هیچ گونه فعالیت سینمایی نداشت‌
او به دلیل تسلط به زبان هندی برای نقش آفرینی انتختب شد و بعد از دادن چند تست بازیگری و گریم گزینه نهایی ایفای نقش در سلام بمبئی شد و نقش یک دختر هندی را بازی می‌کند و از آن جایی که به چند زبان خارجی از جمله هندی تسلط داشته در این فیلم به زبان هندی صحبت می‌کند و در جریان رابطه عاشقانه‌ای با بهادری قرار می‌گیرد و با همسرش بنیامین بهادری همبازی شده است

اینستاگرام شایلی محمودی

پیج اینستاگرام وی با آدرس i.shaily فعال است و میتوانید تصاویر و فعالیت ها و اخبار جدید درباره وی را در این پیج شخصی او دنبال کنید

بیوگرافی شایلی محمودی و مادرش

زندگی‌نامه وحید بهادری معروف به بنیامین بهادری

در  ۱۸ ام شهریور ماه سال ۱۳۶۱ درخانواده‌ای مذهبی در تهران به دنیا آمد. وی از همان دوران کودکی علاقه زیادی به یادگیری موسیقی داشت. ۱۶ ساله بود که به شعر و موسیقی روی آورد. در سن ۱۹ سالگی به فراگیری گیتار پرداخت و قبل از شروع به کار حرفه‌ای به مداحی می‌پرداخت و سپس به صورت حرفه‌ای آهنگ سازی را شروع کرد.
بنیامین بهادری خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان بعد از حادثه تلخی که برای همسرش نسیم حشمتی در سانحه تصادف رانندگی رخ داد سال ۹۴ با شایلی محمودی ازدواج کرد.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *