دانلود کامل شب آهنگی امیرحسین رستمی (قسمت ۱۹) فصل سوم

دانلود کامل شب آهنگی امیرحسین رستمی (قسمت ۱۹) فصل سوم

دانلود کامل شب آهنگی 3 فصل سوم امیرحسین رستمی (قسمت 19) با پخش رایگان و کیفیت اصلی را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

دانلود کامل شب آهنگی 3 فصل سوم امیرحسین رستمی

برنامه شب اهنگی با حضور امیرحسین رستمی در قسمت 19 موفق شده یک برنامه جذاب و کمدی را ارائه کند برنامه ای که قطعا با سایر برنامه های شب آهنگی فرق خواهد کرد.

برنامه شب آهنگی که به فصل سوم خود رسیده همچنان یکی از برنامه های بدون رقیب در شبکه نمایش خانگی است که موفق شد مخاطبان زیادی را به دست اورد و مورد توجه قرار بگیرد.

ترکیب امیرحسین رستمی و حامد آهنگی قطعا میتواند بسیار جذاب باشد دو چهره کمدی که با یکدیگر گپ و گفت طنزی خواهد داشت.

اگر شما هم از علاقمندان به برنام هشب آهنگی هستید پیشنهاد میکنیم که این برنامه را تماشا کنید.

بیوگرافی امیرحسین رستمی

امیر حسین رستمی متولد ۱۲ بهمن ۱۳۵۴ در تهران می باشد ، او به مدت یک دوره هنرجوی کارگاه آزاد بازیگری به مدیریت امین تارخ، در سال ۱۳۸۲ بوده‌است.

میزان تحصیلات امیرحسین رستمی : فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه آزاد میباشد. درکنار بازیگری بـه مجری گری در برنامه هاي‌ تلویزیونی مشغول اسـت ؛ وی همچنین ورزشکار حرفه اي میباشد.

امیرحسین رستمی درسال ۱۳۷۸ با خانم پوراندخت الستی ازدواج کرد و یک پسر بـه نام ارشیا دارد. این زوج از طریق یکی از دوستان دانشگاهی بـه همدیگر معرفی شده اند و سپس تصمیم بـه ازدواج گرفتند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *