دانلود کامل شب آهنگی فرهاد آئیش روز پدر (آغاز فصل سوم)

دانلود کامل شب آهنگی فرهاد آئیش روز پدر (قسمت اول فصل سوم)

دانلود کامل شب آهنگی با حضور فرهاد آئیش روز پدر (آغاز فصل سوم) شباهنگی حامد آهنگی را در این صفحه تماشا کنید.

علاقمندان به برنامه شب آهنگی میتوانند پنجشنبه ها ساعت 20 یا همان 8 شب منتظر پخش برنامه های حامد آهنگی باشند که در این صفحه یعنی قسمت اول آقای فرهاد آئیش حضور پیدا کرده است.

دانلود کامل شب آهنگی فرهاد آئیش روز پدر

محمدرضا صابری تهیه کننده و حامد اهنگی کارگردان و مجری این برنامه میباشد که بدون شک میتواند لحظات بسیار خوبی را برای شما خلق کند.

برنامه شب آهنگی از برنامه کمدی شبکه نمایش خانگی بوده که از طریق پلتفرم فیلمنت عرضه میشود و تا به حال در دو فصل تولید شده است.

دانلود کامل شب آهنگی فرهاد آئیش روز پدر (آغاز فصل سوم)

در برنامه شباهنگی آیتم های مختلفی وجود دارد که لحظه ترساندن مهمانان از جمله آیتم هایی بوده که در شبکه های اجتماعی حسابی وایرال می شود فصل دوم نیز در ۳۰ قسمت عرضه شد.

حامد آهنگی نیز که در چند سال اخیر موفق شده محبوبیت زیادی در بین مردم به دست اورد

فرهاد ائیش کیست

فرهاد آئیش ۲۷ شهریور سال ۳۱ در شهر تهران ( شمیران ) به دنیا آمده است ، فارغ التحصیل کارشناسی فیلم سازی و عکاسی می باشد وی اکنون به عنوان بازیگر آثار کمدی شناخته می شود آئیش در انگلستان توانست در دانشگاه رشته عکاسی قبول شود ، در دوران دانشجویی فعالیت های خوبی داشت و حتی یک فیلم کوتاه ساخت همین موضوع باعث شد مسئولان لابراتوآر عکاسی دانشگاه از وی برای همکاری دعوت کنند و خیلی زود استخدام شود .

آئیش و طهماسبی تصمیم گرفته اند برای از دست ندادن یکسری از آزادی هایشان بچه دار نشوند و گفته اند که هر چیزی یک قیمتی دارد و آزادی ما نیز به قیمت بچه دار نشدن می باشد .

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *