دانلود کامل شب آهنگی میثم ابراهیمی حامد آهنگی قسمت ۱۶ فصل سوم

دانلود کامل شب آهنگی میثم ابراهیمی حامد آهنگی قسمت ۱۶ فصل سوم

دانلود کامل شب آهنگی میثم ابراهیمی حامد آهنگی قسمت ۱۶ فصل سوم با کیفیت اصلی را در این صفحه مشاهده نمایید.

دانلود کامل شب آهنگی میثم ابراهیمی

برنامه جذاب و مفرح شب آهنگی یکی از برنامه محبوب در شبکه نمایش بوده که هر قسمت یکی از سلبریتی های محبوب مهمان میشود و با حامد آهنگی گپ و گفت طنزی دارد که در قسمت 16 میثم ابراهیمی حضور پیدا کرده است.

برنامه شباهنگی با اجرای حامد آهنگی توانسته دربین مردم طرفداران بسیار زیادی را به دست اورد و علاقمندان این برنامه به شدت آن را دنبال میکنند و حتی هنرمندان نیز به این برنامه علاقمند هستند و خیلی دوست دارند که حامد آهنگی انها را به این برنامه دعوت کند.

فصل سوم برنامه شب آهنگی با اجرای حامد آهنگی و تهیه کنندگی محمد صابری پخش خود را از بهمن 1402 آغاز کرد و تاکنون ۳۰ قسمت از این برنامه پخش شده است برنامه شب آهنگی جمعه ها ساعت هشت شب به صورت اختصاصی از پلتفرم های شبکه نمایش خانگی در حال پخش می باشد.

بیوگرافی میثم ابراهیمی

میثم ابراهیمی متولد 8 شهریور 1364 در تهران، خواننده است. در رشته موسیقی فوق دیپلم و در رشته مدیریت فرهنگی لیسانس دارد می گوید از کودکی می خواندم، یادم است در گروه های سرود عضو بودم، گروه سرود تواشیح و گاهی هم در هیئت ها می خواندم آن موقع کلاس موسیقی به صورت الان نبود زیاد هم به موسیقی بها داده نمیشد.

میثم ابراهیمی همچنین در رابطه با خوانندگی اش می گوید: از کودکی می خواندم، عضو گروه سرود بودم و همینطور در هیئت های مذهبی هم می خواندم. اما کلاس موسیقی و آواز در آن زمان زیاد نبود و به فراگیری موسیقی هم بهاء داده نمی شد ولی اکنون اوضاع خیلی بهتر از قبل شده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *