بازیگر نقش شفیعی در سریال زیرخاکی کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش شفیعی در زیرخاکی کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش شفیعی در سریال زیرخاکی کیست

محمدرضا فرزام بازیگر نقش شفیعی در سریال زیرخاکی میباشد او کار بازیگری را از صحنه تئاتر آغاز کرده است و تاکنون در نمایش های متعددی از جمله «خوابمردگی» به کارگردانی فرهنگ روشنی، «هیپولیت» به کارگردانی فرزاد امینی، نمایش «کان را که خبر شد خبری باز نیامد» به کارگردانی ماهی عظیمی و نمایش «نوای اسرارآمیز» به کارگردانی سیدمحسن میرهاشمی روی صحنه رفته است.

بازیگر نقش شفیعی در سریال زیرخاکی کیست +بیوگرافی و عکس

بیوگرافی

محمدرضا فرزام متولد دهه 60 در تهران میباشد و سالهای زیادیست در عرصه بازیگری فعالیت دارد امیر فرزام، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون سریال تلویزیونی «قهوه تلخ»، سریال تلویزیونی «تکیه بر باد» و فیلم سینمایی «غیر مجاز» فعالیت داشته است.

بازیگر نقش شفیعی در سریال زیرخاکی کیست +بیوگرافی و عکس

سوابق

امیر فرزام در سال 1389 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم امیر فرزام در این سال، بازیگری در سریال قهوه تلخ به کارگردانی مهران مدیری محسوب می‌شود.

این بازیگر در عرصه سینما نیز تجربیاتی داشته است که از آن جمله می توان «کمین» به کارگردانی آرش اسحاقی و فیلم « آخرین شب»

به کارگردانی شاهپور حسینی به عنوان بازیگر و بازیگردان اشاره کرد.

وی همچنین در سریال تلویزیونی «نوار زرد» به کارگردانی پوریا آذربایجانی نیز ایفای نقش کرده است که این سریال سال 96 از تلویزیون پخش شد.

بازیگر نقش شفیعی در سریال زیرخاکی کیست +بیوگرافی و عکس

بازی در سریال زیرخاکی 2 و 3 و 4

امیر فرزام در سریال زیرخاکی نقش شفیعی نفوذی ساواک را بر عهده دارد.  داستان “زیرخاکی” در دهه‌های ۵۰ و ۶۰ شمسی اتفاق می‌افتد و روایت‌گر ماجراهای مردی به‌نام فریبرز باغبیشه است که به‌دنبال یافتن گنج، درگیر ماجراهای طنز و هیجان‌انگیزی می‌شود. در فصل‌های قبلی، شاهد ماجراجویی‌های فریبرز در دوران قبل از انقلاب، جنگ تحمیلی و سال‌های پس از جنگ بودیم.

در فصل جدید زیرخاکی، شخصیت‌های جدیدی به داستان اضافه شده‌اند و قصه با پیچیدگی‌های بیشتری دنبال می‌شود و ما در ادامه این مقاله، به بررسی بیوگرافی برخی از بازیگران اصلی می‌پردازیم.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *