شماره موبایل سید ابراهیم رئیسی و ارتباط با رئیسی و شماره تلفن دفتر رئیسی

ابراهیم رئیسی در ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ با حکم آیت الله خامنه‌ای مقام معظم رهبری به مدت پنج سال به عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب شد و همچنین با حکم ایشان به مدت ۱۰ سال، عضو هیأت امنای ستاد اجرایی فرمان امام بود.

شماره موبایل سید ابراهیم رئیسی و ارتباط با رئیسی و شماره تلفن دفتر رئیسی رئیس جمهور ایران را در این صفحه مشاهده نمایید.

شماره موبایل سید ابراهیم رئیسی

برخی از مردم ممکن است به دنبال راهی برای ارتباط با ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان باشند و سعی کنند راهی برای ارتباط با او پیدا کنند بدون شک رئیس جمهور کشورمان راه های زیادی را برای ارتباط خود با مردم در نظر گرفته است که در این صفحه به چند مورد آن اشاره خواهیم کرد.

اولین راه ارتباط با آقای رئیسی سامانه 111 دات آی آر است که میتوانید با مراجعه به آدرس اینترنتی زیر درخواست های خود را ارسال کنید.

portal.111.ir

هیچ شماره مستقیمی از ابراهیم رئیسی وجود ندارد و شما فقط میتوانید با استفاده از سامانه 111.ir با ایشان ارتباط برقرار کنید.

✅ همچنین ببینید ارتباط با رهبر (خامنه ای) از طریق واتساپ 

رئیسی که در خانواده ای روحانی پرورش یافت، تحصیلات دینی را پشت سر گذاشت و در سال 1975 به حوزه علمیه قم، که مهمترین مرکز فکری اسلام شیعی بود، رفت و زیر نظر برخی از برجسته‌ترین روحانیون ایران به تحصیل پرداخت. در زمانی که ایرانیان به طور گسترده از رژیم محمدرضا شاه پهلوی ناراضی بودند، بسیاری از حوزویان قم درگیر آرمان های انقلابی امام خمینی بودند که تفسیرش از ولایت فقیه به دنبال تضمین روحانیت بود. نظارت بر سیاست و اداره دولت. رئیسی ظاهراً یکی از شرکت‌کنندگان فعال وقایع سال‌های 1978-1979 بود که شاه را به تبعید راند و یک سیستم حکومتی را بر اساس دیدگاه خمینی تأسیس کرد.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی از سال ۱۳۸۳ تا سال ۱۳۹۳، به مدت ۱۰ سال معاون اول قوه قضائیه بود. وی در اسفند ۱۳۹۴، با حکم رهبر معظم ایران به تولیت آستان قدس رضوی منصوب شد؛ او پیش از آستان قدس، تولیت امامزاده صالح را بر عهده داشت.

ابراهیم رئیسی در ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ با حکم آیت الله خامنه‌ای مقام معظم رهبری به مدت پنج سال به عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب شد و همچنین با حکم ایشان به مدت ۱۰ سال، عضو هیأت امنای ستاد اجرایی فرمان امام بود.

6 نظر

 1. بدبخت خونه نشین

  هراقای بود سفره ماراجمع کرد .بدبختم کرد .پسرپانزده ساله ام همسرم باسرگرسنه خوابیدن هیچ طریق نمیتونم ایشان ببینم یانامه بدم .فلج خونه نشینم بیمارام اس هستم هیچ کس جزخدا ندارم .اینقددره خداره میزنم تاخداصدام بشنوه.

  • شاهپور درویشی

   خدا شنید. حالا ببین چه خواهد کرد با این جماعت کثیف که با اسم من ایران را نابود خواستن کنند. بدرود تا درودی نزدیک. شاهپور درویشی

 2. بدبخت خونه نشین

  اقا شماره بدین بتونیم باهاشون ارتباط برقرارکنیم ازبدبخویمون بگیم هراقای بودزن وبجه اش گرسنه نخوابیدن .اصلن نمیدونه فقرچیه.واقعن کارهای زیادی کردن .اولین کارهآیشان گرفتن نون خالی ازسفره مابود.

 3. اقای ریسی تروخدا جلو این امتیاز متاهلین بگیرین که چرا با ناحقی در ازمون ها استخدامی به متاهلین امتیاز میدین ،،من دختریم مجرد پدرم نمیتونه کار کنه احتیاج به کار دارم خیلی ،الان خدا خوش میاد رقیبم متاهل با دو تا فرزند امتیاز بهش بدین اونم رقیبم هیچ احتیاج به کار نداره چون شوهر کارمنده خدا خوش نمیاد ما جوان مجرد انقدر نا امید کنین جلو این همه بی عدالتی بگیرین
  یاحق

 4. رضا نادری

  سلام من یک بازنشسته تامین اجتماعی هستم سال ۱۴۰۰ کرونا گرفتم ۱۲ روز در بیمارستان بستری بودم و چقدر دکتر و عکس ریه یک میلیون تومان خرج شد امسال یک سرماخوردگی ساده ۸۰۰ هزارتومان طی یک مرحله دکتر چطور تلکلیف افزایش حقوق بازنشستگان را مشخص نمیکنی شما یعنی واقعا کسی که حق بیمه بالا پرداخت نموده با کسی که حداقل بیمه را پرداخت نموده تفاوت ندار و این عدالت امام علی است یا عدالت جنابعالی نفهم احمق که داری به گدایی میاندازیمون

 5. لیلا زینلی

  باسلام واحترام خدمت ریاست محترم جمهوری جناب دکتررئیسی

  موضوع : درخواست پرداخت پاداش بازنشستگی فرهنگیان سال ۱۴۰۰

  بدین وسیله ضمن عرض تسلیت فرارسیدن ایام سوگواری سیدالشهدا امام حسین (ع) و سپاس از حمایت های بی شائبه ی شما درخواست داریم صدای ما بازنشستگان فرهنگی سال ۱۴۰۰ که زحمتکشان دیروز و فراموش شدگان امروز هستیم،باشید.
  همانهایی که بهترین وپربازده ترین زمان عمر خود را خالصانه نثار خدمت به دانش آموزان این مرزوبوم کردند واکنون که بازنشسته شده اند ،به جای رسیدن به شرایط بهتر وایمن تر ،متاسفانه مورد بی مهری های متعدد قرارگرفته وبه نوعی رها شده ایم ، ودر هزار توی دعواهای مجلس ودولت به خاطر قانون گریزی برخی مسئولین ؛ هیچ پناهگاهی برای خودمتصور نیستیم.
  به هرجا سفرکردید ،حاضرشدیم و درمیزخدمتی که مشخص شده بود؛ درخواستمان را ارایه دادیم.
  ولی متاسفانه درخواست ها را به مدیران کل استانها عودت دادید وایشان هم طبق قانون برایمان مرقوم کردند؛ درصورت تامین اعتبارپرداخت خواهدشد!
  آخرین سنگرهای دفاع از جمهوریت و اسلامیت نظام توسط فرهنگیان محافظت می شود اما به نظر می رسد که دیگر توانی برای استمرار این دفاع نمانده است!
  درخواست ما بازنشستگان تنهاوتنها عدالت دراجرای قانون است.
  از جنابعالی به عنوان بالاترین مرجع رسمی خواهانیم، حسب وظیفه ونظارت قانونی خود؛ نسبت به معیشت این قشرفرهیخته درجهت تسریع قانون پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان ۱۴۰۰ اقدام نمایید. بازنشستگانی که بعضا تعدادی از آنها بیش از یک سال ومابقی قریب به یک سال منتظر پرداخت این پاداش می باشند.
  یقینامستحضرید باوجود تورم وکاهش ارزش پولی این پاداش ،امرار معاش ما بازنشستگان سخت تراز قبل خواهدشد.
  لذا درخواست پیگیری مجدانه داریم!
  باشدکه دعای خیر این قشر وخانواده های محترمشان بدرقه ی ادامه مسیر خدمت رسانی شما وتوفیقات روز افزونتان گردد.

  گروه کشوری مطالبه پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی سال ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.