عکس های شمیلا شیرزاد در جشنواره فیلم ونیز (بازیگران فیلم خورشید)

عکس های شمیلا شیرزاد (بازیگر افغانی) در جشنواره فیلم ونیز 2020 را به همراه جزئیات در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

شمیلا اصالتا اهل افغانستان است، اما در ایران متولد شده و با پدر و مادر و خواهر بزرگترش و ابوالفضل که دو سال و نیم از خودش کوچک‌تر است زندگی می‌کند.

او به گفته‌ی خودش یک سال دیر به مدرسه رفته و امسال به کلاس هفتم می‌رود، اما قطعا با حس و حالی متفاوت. «من قبلا مدرسه کودکان کار می‌رفتم و امسال هم همانجا می‌روم. بعد از اینکه در فیلم «خورشید» بازی کردم حس خیلی خوبی داشتم، دوستانم هم خوشحال بودند، اما من اصلا رفتارم را تغییر ندادم و خودم را برای آن‌ها نمی‌گیرم چون کلا با دوستانم رابطه خوبی دارم و رفتارم تغییری نکرد. با این حال شرایط زندگی‌ هم خودم و هم خانواده‌ام خیلی تغییر کرده و دیگر در خیابان کار نمی‌کنم، گرچه زندگی هنوز سختی دارد ولی من بعد از «خورشید» دیگر کار نکردم.»

عکس های شمیلا شیرزاد

روز گذشته در هفتاد‌ و هفتمین جشنواره فیلم ونیز بازیگران فیلم سینمایی خورشید در فرش قرمز این جشنواره حضور پیدا کردند که مورد توجه رسانه ها و عکاسان خبری قرار گرفتند.

عکس های شمیلا شیرزاد در جشنواره فیلم ونیز (بازیگران فیلم خورشید)

پوشش بازیگران فیلم خورشید ساخته مجید مجیدی یکی از نکات قابل توجه این جشنواره بود.

خانم شمیلا شیرزاد دختر نوجوانی کودک کار بود و بعد از اشنایی با مجید مجیدی در فیلم خورشید به ایفای نقش پرداخت در جشنواره ونیز پوشش و استایل جالبی برای خود در نظر گرفته بود که مورد تتوجه عکاسان قرا گرفت.

عکس های شمیلا شیرزاد در جشنواره فیلم ونیز (بازیگران فیلم خورشید)

از بازیگران نوجوان این فیلم می توان به روح الله زمانی و دو کودک افغان فیلم یعنی ابوالفضل شیرزاد و شمیلا شیرزاد اشاره کرد. این دو کودک خواهر و برادر هستند در سال 1385 متولد شده اند. این دو کودک کار هستند و روزانه به کارگری مشغولند. مجید مجیدی به همراه دستیارانش در چند نوبت از این دو بازیگر تست می گیرد و در نهایت آنها را برای ایفای نقش در فیلمش انتخاب می کند.

عکس های شمیلا شیرزاد در جشنواره فیلم ونیز (بازیگران فیلم خورشید)

دو کودک با استعدادی که نشان دادند اگر امکانات در اختیارشان بود چقد خوب میتوانستند به عنوان یک بازیگر درجه یک تبدیل شوند. انها در فیلم خورشید به کارگردانی مجید مجیدی بازی کردند و مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفند.

عکس های شمیلا شیرزاد در جشنواره فیلم ونیز (بازیگران فیلم خورشید) عکس های شمیلا شیرزاد در جشنواره فیلم ونیز (بازیگران فیلم خورشید)

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *