شناسنامه سردار حاج قاسم سلیمانی +عکس سنگ قبر سردار سلیمانی

عکس شناسنامه سردار حاج قاسم سلیمانی که در فضای مجازی دست به دست شده است را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی این روزها بیشتر از هر زمانی مورد توجه مردم ایران و جهان قرار گرفته است شهادت ایشان اتفاق بسیار دلخراش و تکان دهنده ای بود که بازتاب آن در سراسر جهان غوغا به پا کرد.

عکس شناسنامه سردار حاج قاسم سلیمانی

شناسنامه سردار حاج قاسم سلیمانی شهید +عکس

تصویری از صفحه شناسنامه سردار حاج قاسم سلیمانی در شبکه های اجتماعی دست به دست میشود که در بالا آن را مشاهده میکنید.

لازم به ذکر است که بعد از شهادت سردار سلیمانی نام ایشان در همه شبکه های اجتماعی همچون تویتر ، فیسبوک ، یوتیوب به ترند تبدیل شده بود و در گوگل بیشترین سرچ را در سال 2020 به خود اختصاص داده است.

هر اخباری پیرامون این سردار شهید به شدت مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار میگیرد چندی پیش تصویر سنگ قبر ایشان بسیار پر سرچ شده بود که حالا عکس شناسنامه وی به خبر داغ فضای مجای تبدیل شده است.

این سردار در وصیت نامه خود اعلام کرده بود که روی سنگ قبرش از القاب مقام دار مثل سردار و سپهبد خوداری کنند و فقط نام سرباز را بر روی سنگ بنویسند

عکس سنگ قبر سردار حاج قاسم سلیمانی

به گزارش عصر ایران، در پی انتشار تصویری از سنگ قبر سردار شهید سلیمانی با عنوان “سرباز ولایت” وزیر فرهنگ با اشاره به وصیت سردار شهید که خواسته بود بر سنگ قبرش نوشته شود “سرباز قاسم سلیمانی” با انتشار توئیتی از این اقدام انتقاد کرد و نوشت:

سردار سلیمانی شهید نوشته بود: قبر من ساده باشد. بر روی آن بنویسید: سرباز قاسم سلیمانی.
باز هم اجتهاد شد. فکر کردند باید انشا نگاری کنند.

بگذاریم آیندگان بدانند که چرا او را چونان بدرقه کردند.

او سربازی را به سرداری نفروخت.

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف یا اصلاح شود. همچنین میتوانید در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر سایت در تلگرام: Webmaster_team@

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. بد نیست آقای وزیر فرهنگ وصیتنامه سردار را نه یک بار بلکه ده بار مطالعه فرمایند مخصوصا قسمت ولایت فقیه و اصول را

    بهتر است در شهادت سردار دلها دیگه دست از نفاق افکنی برداری

دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *