فیلم / دلیل عجیب ثبت نام شهربانو منصوریان در انتخابات مجلس را ببینید

فیلم / دلیل عجیب ثبت نام شهربانو منصوریان در انتخابات مجلس را ببینید

شهربانو منصوریان سرمربی تیم ملی ووشو بانوان ایران اعلام امادگی خود را برای ثبت نام در انتخابات مجلس اعلام کرد و علت اصلی ثبت نام اش را ساخت یک خوابگاه برای  تیم ملی بانوان ووشوی ایران عنوان کرد که در نوع خود بسیار عجیب است.

فیلم / دلیل عجیب ثبت نام شهربانو منصوریان در انتخابات مجلس را ببینید فیلم / دلیل عجیب ثبت نام شهربانو منصوریان در انتخابات مجلس را ببینید

 

دلیل عجیب ثبت نام شهربانو منصوریان

شهربانو  منصوریان به خبرنگاران گفت دلیل اصلی ثبت نام او برای انتخابات مجلس ساخت یک خوابگاه برای اعضای تیم ملی وشووی ایران بوده است که با خنده خبرنگاران همرا شد.

شهربانو منصوریان همچنین ضمن تقدیر و حمایت از علیرضا دبیر گفت که او در ساخت زیرساخت ها و امکانات برای تیم ملی کشتی ایران بسیار زحمت کشیده است و امیدوار است چنین اقداماتی برای ووشوی بانوان ایران صورت بگیرد.

همچنین ببینید

فیلم دیالوگ 18+ نوید محمدزده در تئاتر با آزاده صمدی

سکانس کامل شب عروسی یزید در عشق کوفی صداوسیما با حجله

ماجرای تور استودیو کومان و افشای پشت پرده چیست؟

لازم به ذکر است شهربانو منصوریان ورزشکار محبوب و مشهور ایرانی متولد هشتم بهمن ماه سال ۱۳۶۴ در شهر سمیرم استان اصفهان می باشد این ورزشکار در رشته ورزشی ووشو فعالیت دارد و در یک خانواده ورزشی به دنیا آمده است خواهران او الهه و سهیلا نیز از قهرمانان ووشو می‌باشند و چندین مدال برای تیم ایران در مسابقات مختلف کسب کرده‌اند و بسیار افتخار آفرین بوده اند. در ادامه با شرح موفقیت ها و مدال های این قهرمان با ما همراه باشید

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *