شهره موسوی کیست علت دستگیری و کلاهبرداری و جعل اسناد +عکس

شهره موسوی کیست علت دستگیری شهره موسوی و همسرش فریدون قربانیان متهم ردیف اول و دوم و کلاهبرداری و جعل اسناد +عکس شهره موسوی و همسرش فریدون قربانیان را در این صفحه ببینید.

شهره موسوی و همسرش کیست علت دستگیری و کلاهبرداری و جعل اسناد +عکس

شهره موسوی کیست

شروع موسوی یکی از چهره های جنجالی یک دهه فوتبال ایران بوده که این روزها نامش در صدر به خبرهای کشورمان به عنوان یک کلاهبردار دیده می شود.

او که در ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ به عنوان نایب رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شد حالا در زندان به سر می‌برد .

شهره موسوی و همسرش کیست علت دستگیری و کلاهبرداری و جعل اسناد +عکس

بیوگرافی

شهره موسوی متولد ۱۳۴۵ در شهرستان رشت می‌باشد که در رشته مهندسی صنایع فارغ التحصیل شده است از سوابق ایشان می‌توان به مدیریت تیم فوتبال بادران در لیگ دسته اول اشاره داشت همچنین مدتی به عنوان مدیرعامل شرکت بازرگانی شبکه های بادران گستران مشغول به کار بوده است.

دستگیری توسط وزارت اطلاعات

خبر دستگیری او توسط وزارت اطلاعات در سال ۱۴۰۰ دقیقاً یکسال بعد از انتخابش به عنوان نایب رئیس فدراسیون فوتبال باعث شد حواشی زیادی برای به وجود بیاید

این دوره از انتخابات فدراسیون فوتبال با وضعیت بسیار عجیب و غریب پی خاتمه یافت بعد از اخراج شهاب عزیزی خادم عزیزی از فدراسیون فوتبال دو نایب رئیس فدراسیون فوتبال نیز از سرپرستی کنار گذاشته شدند حالا نایب‌رئیس سوم فدراسیون فوتبال به اتهام کلاهبرداری دستگیر شده است

شهره موسوی و همسرش کیست علت دستگیری و کلاهبرداری و جعل اسناد +عکس

خبرگزاری‌های کشور ما داشته‌اند که خانم موسوی به علت یک پرونده کلاهبرداری در ارتباط با شبکه های هرمی پرچین  و ارز دیجیتال دستگیر شده است فریدون قربانیان همسر خانم موسوی نیز متهم ردیف اول این پرونده می باشد

پرونده رمز ارز کینگ مانی بزرگترین پرونده کلاه‌برداری در حوزه رمزارزها در ایران بوده که توسط یک شرکت بازاریابی شبکه‌ای و هرمی در ایران مشغول فعالیت بوده است. شرکت بازاریابی مذکور در واقع مجموعه بادران است که در رقابت‌های فوتبال دسته اول لیگ ایران نیز حضور دارد. این تیم در سالهای اخیر چندین بار در آستانه صعود به رقابت‌های لیگ برتر و سطح اول فوتبال ایران نیز قرار گرفته بود که این اتفاق هرگز محقق نشد.

شهره موسوی کیست علت دستگیری و کلاهبرداری و جعل اسناد +عکس

پیشتر شایعات زیادی در خصوص ممنوع‌الخروجی خانم موسوی در رسانه‌های ایران منتشر شده که او همواره این اخبار را شایعاتی بی‌اساس خوانده بود که هدفش «زیر سوال بردن مدیریت خوب» او در در مجموعه فدراسیون فوتبال است.

گفته می‌شود بیش از ۳ هزار مال‌باخته در پرونده کلاه‌برداری این مجموعه ثبت شکایت کرده و مدعی شده‌اند که چندین هزار میلیارد تومان از اموال آنها از سوی این مجموعه به تاراج رفته است.

شهره موسوی کیست علت دستگیری و کلاهبرداری و جعل اسناد +عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.