شکایت النصر از پرسپولیس آیا بازی سه بر صفر به نفع النصر میشود؟

شکایت النصر از پرسپولیس آیا بازی سه بر صفر به نفع النصر میشود؟ جزئیات را در مجله شبونه مشاهده نمایید.

شکایت النصر از پرسپولیس

گویا کنفدراسیون اسیا قرار نیست اجازه بدهد قهرمان آسیا در داخل زمین انتخاب شود و بعد از محرومیت عجیب آل کثیر سه ساعت مانده به بازی با النصر حالا شکایتی دیگر از سوی باشگاه النصر علیه پرسپولیس صورت گرفته که مدعی هستند بازیکن تازه وارد پرسپولیس بعد از تاریخ نقل و انتقالات AFC بوده و حق حضور در لیگ قهرمانان را نداشته است!

به این ترتیب نتیجه بازی 3 بر صفر به نفع النصر خواهد شد و پرسپولیس و بازیکن خاطی نیز هرکدام جریمه نقدی میشوند!

این در حاالیست که دیروز فدراسیون فوتبال در بیانیه ای اعلام کرد:” پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس در تاریخ ۱۲ سپتامبر ۲۰۲۰ برابر با ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ بسته شده است و پرسپولیس بازیکنان جدیدش را قبل از این تاریخ به خدمت گرفته است.”

البته با توجه به نفوذ عربستانی ها ( و بی درب و پیکر بودن فدراسیون فوتبال ایران) احتمال تغییر نتیجه بازی وجود دارد.

نکته تاسف بار دیگر اینکه هواداران استقلال این موضوع را به باشگاه النصر اطلاع رسانی کردند!

شکایت النصر از پرسپولیس آیا بازی سه بر صفر به نفع النصر میشود؟ جزئیات را در مجله شبونه مشاهده نمایید. شکایت النصر از پرسپولیس گویا کنفدراسیون اسیا قرار نیست اجازه بدهد قهرمان آسیا در داخل زمین انتخاب شود و بعد از محرومیت عجیب آل کثیر سه ساعت مانده به بازی با النصر حالا شکایتی دیگر از سوی باشگاه النصر علیه پرسپولیس صورت گرفته که مدعی هستند بازیکن تازه وارد پرسپولیس بعد از تاریخ نقل و انتقالات AFC بوده و حق حضور در لیگ قهرمانان را نداشته است!  به این ترتیب نتیجه بازی 3 بر صفر به نفع النصر خواهد شد و پرسپولیس و بازیکن خاطی نیز هرکدام جریمه نقدی میشوند! این در حاالیست که دیروز فدراسیون فوتبال در بیانیه ای اعلام کرد:" پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس در تاریخ ۱۲ سپتامبر ۲۰۲۰ برابر با ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ بسته شده است و پرسپولیس بازیکنان جدیدش را قبل از این تاریخ به خدمت گرفته است." البته با توجه به نفوذ عربستانی ها و (بی درب و پیکر بودن فدراسیون فوتبال ایران) احتمال تغییر نتیجه بازی وجود دارد. نکته تاسف بار دیگر اینکه هواداران استقلال این موضوع را به باشگاه النصر اطلاع رسانی کردند!

باید دید در شرایطی که هم باشگاه پرسپولیس و هم فدراسیون فوتبال ایران مدعی شده بودند جذب نفرات جدید و ثبت آنها قبل از اعمال محرومیت پنجره نقل و انتقالاتی بوده، شکایت النصری‌ها به کجا خواهد رسید.

 

 

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *