فیلم / شکایت سحر قریشی از تتلو با گروهی از دختران پرونده تشکیل داد
صحبت های سحر قریشی درباره شکایت از امیر تتلو به همراه چند دختر دیگر که از تتلو شاکی هستند

فیلم / شکایت سحر قریشی از تتلو با گروهی از دختران پرونده تشکیل داد

سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون که مدتی با امیر تتلو وارد رابطه شده بود حسابی از این شخص شاکی است و می‌گوید که گروهی از دختران جوان را که مورد تعرض و آزار و اذیت امیر تتلو قرار گرفته‌اند جمع کرده و پیگیر پرونده شکایت خواهد بود.

مجله شبونه – سحر قریشی می‌گوید که در ترکیه چندین پرونده باز علیه امیر تتلو دارد که همه آنها را می‌خواهد به ایران بیاورد او در این ویدیو می‌گوید که چند دختر جوان به او پیام داده‌اند که در این شکایت میخواهند شرکت کنند و ویدیو آزارهای انها موجود است.

سحر قریشی می‌گوید که امیر تتلو نمیدانست که خداوند دیر گیر است ولی شیرگیر است و باید تاوان ستم‌ها و ظلم‌هایی که به دختران مردم کرده را پس بدهد.

همچنین ببینید:

سحر قریشی پیشتر گفته بود که امیر تتلو او را مورد ضرب و شتم قرار داده و به اجبار برای او تاتو زده است.

فیلم / شکایت سحر قریشی از تتلو با گروهی از دختران پرونده تشکیل داد

امیر تتلو چندی پیش ویدیویی از خود به اشتراک گذاشته بود و درباره رابطه‌اش با سحر قریشی صحبت‌های زشت و تحقیرآمیزی کرد و حتی از مسائل خصوصی سحر قریشی پرده برداشت.

امیر تتلو به علت بدهی‌هایی که در ترکیه بالا آورده بود تصمیم گرفت که به ایران برگردد او بعد از دیپورت شدن به ایران توسط نیروهای امنیتی دستگیر شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *