فیلم کامل مصاحبه عادل فردوسی پور با همایون شجریان در فوتبال 360

فیلم کامل مصاحبه عادل فردوسی پور با همایون شجریان در فوتبال 360

عادل فردوسی‌پور در قسمت جدید برنامه فوتبال ۳۶۰ به سراغ همایون شجریان خواننده سرشناس کشورمان رفته که هیچ ارتباطی با فوتبال ندارد و در نوع خود بسیار جالب است.

عادل فردوسی‌پور در این قسمت با همایون شجریان به گپ و گفت دو ساعته پرداخته که بیشتر زندگی شخصی و هنری همایون شجریان را در بر می‌گیرد.

فیلم کامل گفتگو عادل فردوسی پور با همایون شجریان

 

همایون شجریان در مصاحبه خود به بخشی از فوتبال نیز پرداخته و می‌گوید که از علاقمندان به فوتبال می‌باشد و اینکه پدرش علاقه زیادی به فوتبال و تیم ملی داشته صحبت‌هایی بود که همایون شجریان به آن پرداخت.

در بخشی از مصاحبه همایون شجریان که پر رنگتر از سایر بخش‌های مصاحبه‌اش بود اشاره او به ماجرای آشنایی و ازدواج با سحر دولتشاهی بوده که به صورت رسمی برای اولین بار در این باره صحبت کرد.

فیلم کامل مصاحبه عادل فردوسی پور با همایون شجریان در فوتبال 360

درباره اینکه چرا عادل فردوسی پور برای این قسمت از فوتبال 360 به سراغ همایون شجریان رفته در نوع خود بسیار عجیب است اما به نظر میرسد که فردوسی پور از این به بعد به سراغ چهره هایی غیر ورزشی نیز خواهد رفت و چه بسا مهمانان بعدی برنامه اش از  چهره های سیاسی نیز باشند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *