صادق بوقی با تبلیغ آیفون کسب و کارش سکه شد +واکنش ها

صادق بوقی تبلیغ آیفون کرد و کسب و کارش سکه شد +واکنش ها

صادق بوقی با تبلیغ آیفون کسب و کارش سکه شد +واکنش هاتبلیغ گوشی های آیفون 20 توسط صادق بوقی در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است.

صادق بوقی که چندی پیش با ویدیو رقص اش در شبکه های اجتماعی به شهرت رسید حالا به یک چهره شناخته شده در فضای مجازی تبدیل شده است و به عنوان تبلیغ کننده گوشی‌های آیفون به فعالیت می‌پردازد.

حلا ویدیو در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که او در حال تبلیغ گوشی آیفون است کار صادق بوقی با واکنش‌های مختلفی همراه شده است برخی‌ها معتقد هستند صادق بوقی از حمایت‌هایی که از سوی مردم شد سوء استفاده کرده و در حال تبلیغ گوشی‌های آیفون میکند که بسیاری از مردم قادر به خرید آن نیستند.

اما برخی از کاربران دیگر معتقد هستند که این پیرمرد ۷۰ ساله با تبلیغ محصولات مختلف در فضای مجازی توانسته که کسب و کاری آبرومند برای خود به دست آورد و به کسب روزی حلال بپردازد و نباید به او خورده گرفت چون دیگر در دوران کهولت سن بوده و برای امرار معاش باید دست به چنین تبلیغاتی بزند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *