صبا لطیفی کیست لیدر اغتشاشات اصفهان و ماجرای دستگیری

صبا لطیفی کیست لیدر اغتشاشات اصفهان و ماجرای دستگیری

صبا لطیفی کیست

صبا لطیفی لیدر اغتشاشات در اصفهان بوده که برای سالگرد مهسا امینی تلاش میکرد تا بتواند افرادی را در فضای مجازی جذب کند و اقدام به فراخوان برای تجمع های آشوبی در خیابان ها کنند.

صبا لطیفی کیست لیدر اغتشاشات اصفهان و ماجرای دستگیری

بیوگرافی

صبا لطیفی 30 ساله بوده و از سوی رژیم صهیونیستی و جهادین خلق پشتیبانی میشده است که در نهایت توسط سربازان گمنام امام زمان دستگیر شده است.

دستگیری در اصفهان

از روزهای گذشته بسیاری از گروه های ضدانقلابی تلاش کردند که برای سالگرد مهسا امینی اقدام به برگزاری فراخوان های اغتشاشی در کشور کنند که در نهایت توسط وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان دستگیر شده اند.

با تلاش نیروهای امنیتی فردی که در روزهای اخیر با اخلال در نظم عمومی باعث ایجاد رعب و وحشت در بهارستان اصفهان شده بود، دستگیر شد.

این فرد با انجام اعمال خشونت‌آمیز نسبت به آتش زدن پمپ‌ بنزین، خودروهای عمومی، بانک و اموال مردم اقدام کرده و موجب ترس و وحشت شهروندان شده بود که با تلاش نیروهای امنیتی دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه از مخفیگاه متهمان تعداد زیادی آلات و ادوات ارتکاب جرم کشف شد بیان داشت: گردانندگان این صفحات فضای مجازی در حال برنامه‌ریزی برای تجمع، اغتشاش آفرینی و تحریک افکار عمومی برای ایجاد ناامنی بودند که صفحات آنان مسدود و از دسترس خارج شد.

 

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

2 نظر

  1. دست‌مزدت چقدر است. تمام آن را جمع کن تا روزی که فرزندت را کشتند برای باز پس گرفتن حسدش به رئیست بدهی

    • اون یکی بنده خدا

      تروریست هایک مزدور اجنبی که برای کشته سازی میزنند و فرار می کنند، بابت جنازه چیزی نمیگیرند،
      البته اگر فرزند جنابعالی تروریست هست و بعد از اعدام باید بابت لاشه اش و هزینه اعدامش مبلغی بپردازی، نوش جانت، دندت نرم و چشمت کور، خواستی تروریست تربیت نکنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *