فیلم کامل صحبت های حسن عباسی درباره زن و همسران فوتبالیست ها

فیلم کامل صحبت های حسن عباسی درباره زن و همسران فوتبالیست ها

صحبت های جنجالی حسن عباسی درباره همسران فوتبالیست ها

فیلم سخنرانی و اظهارات و صحبت های حسن عباسی درباره زن گل محمدی و همسران فوتبالیست ها و مهران مدیری و سلبریتی ها و واکنش ها را در این صفحه از مجله ببینید.

حسن عباسی یکی از فرماندهان سابق سپاه پاسداران بوده که همیشه با اظهار نظر های جنجالی توجه رسانه ها را به خود جلب می کند و باعث خشم بسیاری از اقشار جامعه می گردد.

او قبلاً با اظهار نظر عجیب و غریب درباره سلبریتی ها و بازیگران به آنها اهانت کرده بود و حالا در سخنرانی جدید به همسران فوتبالیست ها و ورزشکاران اهانت کرده است و الفاظ بسیار زشتی برای آنها به کار برده است

پوشش و حجاب همسران فوتبالیست ها و ورزشکاران موضوع بحث حسن عباسی بوده که بسیاری از ورزشکاران کشورمان به آن واکنش نشان دادند.

همچنین ببینید علی کریمی حسن عباسی را شست و پهن کرد 

یکی از افرادی که به صحبت های حسن عباسی فرمانده سابق سپاه واکنش نشان داد یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس بوده که به صحبت های حسن عباسی واکنش نشان داده و در کنفرانس خبری به او هشدار داد که اگر مواظب صحبت کردنش نباشد اتفاقات بدی برای او رخ خواهد داد و چرا هیچ کسی جلوی این شخص را نمی گیرد که هر چه میخواهد از دهانش بیرون می آید .

همچنین ببینید  بیوگرافی حسن عباسی و همسر و فرزندانش

از سوی دیگر سروش رفیعی در صحبت های درباره حسن عباسی گفت در حدی نیست که بخواهی درباره ما حرف بزنی اگر مردی بدون بادیگارد در مقابل ما قرار بگیر تا ببین چه بلایی به سرت می آوریم.

حسن عباسی در حال حاضر رئیس اندیشکده یقین می باشد تو خود را نظریه پرداز توسعه می داند و در سال ۲۰۰۳ در برنامه‌های ویژه تلویزیونی کشور حضور پیدا کرد و درباره مسائل سیاسی به گفتگو می پرداخت

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: