فیلم / اولین صحبت های سام اصغری بعد از طلاق واقعی است؟

فیلم / اولین صحبت های سام اصغری بعد از طلاق واقعی است؟

فیلم / اولین صحبت های سام اصغری بعد از طلاق واقعی است؟

ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که عنوان شده اولین صحبت های سام اصغری بعد از طلاق که این چهره از اینکه به حرف مادرش گوش نداده و با بریتنی اسپیرز وارد رابطه شده ابراز ندامت و پشیمانی میکند! در حالی که این ویدیو فیک است و بر روی تصویر سام اصغری صداگذاری شده است.

اولین صحبت های سام اصغری بعد از طلاق

این ویدیو صدای شخصی دیگر که لهجه اش کاملا مشهود است بر روی ویدیوی سام اصغری میکس شده است اما با توجه به اینکه لحن صدا با حرکات چهره سام اصغری مطابقت دارد باعث شده که برخی کاربران این ویدیو را باور کنند.

سام اصغری به دلیل رفتارهای زشت و غیر اخلاقی بریتنی تصمیم به طلاق گرفت درخواست طلاقی که مثل بمب در رسانه های جهان به صدا درآمد ابتدا اتهاماتی توسط کاربران به سام اصغری مبنی بر اخاذی زده شد اما کم کم مشخص گردید که بریتنی دارای فساد اخلاقی است! چرا که بعد از جدا از سام اصغری ویدیویی از خود به اشتراک گذاشت که در اغوش 4 پسر جوان به صورت برهنه قرار گرفته بود.

همچنین ببینید

جشن طلاق بریتنی اسپیرز و سام اصغری جنجال شد +عکس

سام اصغری: بریتنی اسپیرز من را گاز گرفته است +عکس جای دندان

جدایی بریتنی اسپیرز و سام اصغری برای اخاذی ! خجالت بکش

ویدئوی جدیدی که بریتنی اسپیرز به اشتراک گذاشته است با نمایش خالکوبی جدیدش آغاز می‌شود. خانم خواننده با فریاد در این ویدیو می‌گوید:

«بچه‌ها خالکوبی مار جدید من. من خیلی هیجان زده‌ام!» او در این کلیپ با لبخندی بزرگ در اطراف می‌رقصد تا با دوربین روبرو شود.

خالکوبی جدید خواننده بریتنی تنها چند هفته پس از شکستن سکوتش در مورد جدایی از همسرش سام اصغری منتشر شد.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *