دانلود کامل صداتو ۲ قسمت ۱۵ پانزدهم فصل دوم (صداتو 2)

دانلود کامل صداتو ۲ قسمت ۱۵ پانزدهم فصل دوم (صداتو 2)

دانلود کامل صداتو ۲ قسمت ۱۵ پانزدهم فصل دوم (صداتو 2) با قیمت و کیفیت های مختلف را در این صفحه از مجله شبونه آماده کرده ایم.

برنامه صداتو به قسمت ۱۵ رسیده است برنامه‌ای که در دو فصل تولید شد و فصل اول آن با استقبال زیادی همراه بود و دست اندرکاران این برنامه تصمیم گرفتند که فصل دوم آن را هم تولید کنند.

صداتو ۲ قسمت ۱۵ پانزدهم فصل دوم

برنامه صداتو را می‌توان به عنوان یک برنامه‌های چالشی و جذاب عنوان کرد در این برنامه چند نفر افراد با لباس‌های مختلف که در شغل‌های متفاوت معرفی می‌شوند باید اجراهای لبخانی را هنگام پخش آهنگ انجام دهند و شرکت کننده باید بتواند حدس بزند که کدام یک از آنها خواننده واقعی است.

دانلود کامل صداتو قسمت ۱۴ چهاردهم فصل دوم (صداتو 2)

دانلود کامل صداتو قسمت ۱۳ سیزدهم فصل دوم (صداتو 2)

دانلود کامل صداتو قسمت ۱۲ فصل دوم (قسمت دوازدهم صداتو 2)

اگر دنبال کننده این برنامه باشید می‌دانید که چهار نفر به عنوان مشاور یا یاور به شرکت کننده کمک می‌کنند که محسن شریفیان و شبنم مقدمی و امیر مهدی ژوله و محمد بحرانی این مشاوران را تشکیل می‌دهند.

محسن کیایی به عنوان داور یا مجری حضور دارد که باید این برنامه را اجرا کند محسن کیایی از بازیگران مطرح سینما بوده که تجربه اجرا را در این برنامه به دست آورده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *