فیلم کامل ضرب و شتم زن پناهجوی ایرانی در قبرس توسط صاحب‎خانه

ضرب و شتم و کتک زدن زن پناهجوی ایرانی در قبرس توسط صاحبخانه

فیلم کامل ضرب و شتم و کتک زدن یک زن پناهجوی ایرانی در قبرس توسط صاحب خانه به شکل وحشیانه در شهر لیماسول قبرس را در این صفحه ببینید.

کتک زدن زن پناهجوی ایرانی در قبرس

ویدیویی در شبکه هیا اجتماعی منتشر شده یک مرد به صورت وحشیانه در حال کتک زدن و تعرض و تجاوز یک زن است که درباره این ویدیو گفته میشود ضارب صاحب خانه این زن بوده و این زن ایرانی است که در شهر لیماسول قبرس زندگی میکند.

گفته میشود که صاحبخانه از اینکه خانه اش را به این زن اجاره داده پشیمان شده است و از او میخواهد که خانه را تخلیه کند و این ایرانی گفته که باید پول رهن که به صاحبخانه داده را برگرداند تا خانه را تخلیه کند اما صاحبخانه از دادن پول اجتناب کرده و اقدام به کتک زدن این زن میکند.

ضرب و شتم وحشیانه زن بی پناه توسط این مرد بازتاب گسترده ای را در رسانه ها و شبکه های اجتماعی داشته است .

این زن جوان به دلیل آسیب های وارده به بیمارستان منتقل شده است و از ناحیه گردن و پا و کمر به شدت دچار آسیب دیدگی گردیده است.

بر اساس گزارش رسانه‌های قبرسی، این زن دارای یک کودک دو ساله است که به بیماری قلبی و آسم مبتلا است و مدت زیادی با مادرش تحت شرایطی که آب و برق منزل قطع بوده، زندگی کرده است.

پیگیری سفیر ایران

به دنبال ضرب و جرح یک زن «پناهجوی» ایرانی در قبرس، کنسول سفارت جمهوری اسلامی ایران از او عیادت کرد.⁣
این زن پناهجو که رسانه‌های قبرسی نام کوچک او را تارا اعلام کرده‌اند؛ به دلیل پرداخت نکردن اجاره خانه توسط صاحبخانه خود مورد حمله قرار گرفته است.⁣

به دنبال انتشار فیلم ضرب و جرح این زن ایرانی، روابط عمومی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی، با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد با سفیر قبرس در تماس بوده و موضوع تحت رسیدگی است.⁣

بر اساس خبرها پلیس قبرس هم فرد ضارب را که گفته شده شهروندی انگلیس بوده دستگیر کرده است.⁣

روز جمعه ویدیویی از حمله به یک زن پناهجوی ایرانی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که نشان می‌داد مردی که گفته می‌شود صاحب‌خانه‌اش است، به ضرب و جرح شدید این زن دست می‌زند. بر اساس اطلاعاتی که وب‌سایت قبرسی «کیسا» منتشر کرده این اتفاق روز چهارشنبه ۹ شهریور رخ داده است

فیلم کامل تشییع جنازه و خاکسپاری مهسا امینی در سقز را ببینیدفیلم کامل تشییع جنازه و خاکسپاری مهسا امینی در سقز
ازدواج دوم و مجدد شهاب حسینی با هستی مهدوی فر واقعیت دارد؟فیلم / ازدواج دوم شهاب حسینی با دختر جوان
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

2 نظر

  1. واااای خدا….. دولت ایران باید از این زن حمایت کنه و از فرزندش… جیگر آدم آتیش میگیره… تازه حق با خانم بوده که حتی اگر نبود هم توجیه پذیر نیست… قیافه اون مرد پیر کچل دیدنش هم ترسناکه.

  2. کاپیتالاسیوم به این میگن نه آنی که تو کتابها نوشتن زن بی پناه ایرانی تو مملکت غربت کتک بزنن هیچ پیگیری قضایی نشه وزارت خارجه ورود بکنه به این قضیه هر چند به دیپلماسی ایران امیدی نیست هموطنان که در قبرس هستند دست بکار بشن این نامرد به سزای عمل برسونن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.