فیلم / طلاق پژمان بازغی و مستانه مهاجر از زبان خودشان

فیلم کامل طلاق پژمان بازغی و مستانه مهاجر از زبان خودشان

چرا مستانه مهاجر و پژمان بازغی طلاق گرفتند؟

مستانه مهاجر درباره علت طلاقشان میگوید من و پژمان هیچوقت قهر نبودیم و بعد از طلاق همچنان به یکدیگر احترام میگذاریم و ما به هم کمک کردیم که در مسیر حرفه مان موفق عمل کنیم و ساعات خوشی برای یکدیگر خلق کرده ایم و یک فرزند به نام نفس داریم که خیلی هردو عاشقش هستیم من سعی کردم که پژمان رها باشد و دغدغه و مشکلات کمی داشته باشد و هیچوقت با هم قهر نیستیم.

مستانه مهاجر میگوید از پژمان بازغی طلاق گرفته است اما همچنان با هم در ارتباط هستند و حتی بیشتر از قبل یکدیگر را میبینند.

طلاق پژمان بازغی و مستانه مهاجر

پژمان بازغی در سال ۱۳۸۶  با مستانه مهاجر ازدواج کرد و حال ازدواج انها یک دختر به نام نفس می باشد.

بعد از طلاق به نظر میرسد دخترشان نزد مادرش زندگی میکند و پژمان بازغی در هفته یکی دو بار فرزندش را میبیند.

علت طلاق و جدایی

مستانه مهاجر میگوید ما طلاق گرفتیم اما احترام زیادی برای هم قائلیم و هیچ مشکل خاصی با هم نداریم فقط اختلاق نظر داشتیم و طلاق گرفتیم و پژمان پدر فرزندم هست و  احترامش را خیلی دارم.

علت طلاق و جدایی پژمان بازغی و مستانه مهاجر به نظر میرسد که اختلاف سلیقه انها باشد که در نهایت نتوانستند با یکدیگر کنار بیایند.

بی شک یکی از بهترین تدوین گرهای سینمای ایران همسر سابق پژمان بازغی و مادر نفس بازغی است. مستانه مهاجر از موفق ترین زنان سینمای ایران است که معمولا بر روی فرش های قرمز در کنار همسر و فرزندش دیده می شد. این زوج مدتی پیش از یکدیگر جدا شدند و خبر این جدایی مدتی هست رسانه ای شده است و خانم مهاجر سعی کرد درباره علت طلاق اش توضیحاتی بدهد. ماجرای طلاق مستانه مهاجر از پژمان بازغی را در پرشین وی ببینید.

نفس بازغی چندی پیش نیز همراه با پدرش در اکران خصوصی یک فیلم حضور پیدا کرد.

او با شومیز مانتویی سفید، شلوار جین یخی و شال آبی رنگ، به همراه پدرش در اکران جدیدترین فیلم او، «پرونده باز است»، شرکت کرد.

مستانه مهاجر متولد 15 اردیبهشت 1353 در تهران میباشد ، او تدوین گر اهل ایران و همسر پژمان بازغی است. وی فارغ التحصیل رشته تدوین از دانشگاه سوره است.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

2 نظر

  1. اول دکمه پیراهن را ببند بعد در مورد حرمت صحبت کن آقای ضیاء.یه مشت دروغگو وریاکار بیشتر نیستید .

  2. بازیگرا همشون دیونن..😃😂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *