فیلم کامل طوفان آخرالزمان در دبی به علت بارور کردن ابرها

فیلم کامل طوفان آخرالزمان در دبی به علت بارور کردن ابرها

فیلم کامل سیل و طوفان در دبی به علت بارور کردن ابرها که برای مردم حسابی دردساز شده است و نعمتی که خداوند برای دوبی در نظر گرفته بود به شر تبدیل شد.

دانلود

سیل این گمانه‌زنی را مطرح کرده است که بارور شدن ابرها پرواز هواپیماهای کوچک از میان ابرها که مواد شیمیایی را با هدف باریدن باران پراکنده می‌کنند – ممکن است در ایجاد طوفان و سیل نقش داشته باشد. اما کارشناسان گفتند که سیستم‌های طوفانی که باران را به وجود آوردند از قبل پیش‌بینی شده بودند و بارور شدن ابرها به تنهایی باعث ایجاد چنین سیل‌هایی نمی‌شد.

فیلم طوفان شن وحشتناک در یزد

فرودگاه بین المللی دبی نسبت به “شرایط بسیار چالش برانگیز” هشدار داد و به برخی از مسافران توصیه کرد به دلیل غرق شدن مناطق در آب حاضر نشوند.

در شمال، مردی در اثر سیل ناگهانی ماشینش جان خود را از دست داد.

در عمان، امدادگران جسد دختری را در سحام پیدا کردند و از روز یکشنبه تعداد کشته شدگان در این کشور به 19 نفر رسید.

روز چهارشنبه، حدود 300 پرواز به و از فرودگاه بین‌المللی دبی – مرکز اصلی اتصال پروازها به هر قاره – لغو شد و صدها پرواز دیگر با تأخیر مواجه شدند.

این فرودگاه که سال گذشته به بیش از 80 میلیون مسافر خدمات رسانی کرد و پس از آتلانتا در ایالات متحده رتبه دوم را داشت، هشدار داد که بهبود “مدتی زمان خواهد برد”.

روز چهارشنبه توصیه کرد که از ترمینال 1 بدون تایید خطوط هوایی بازدید نکنید و از سفر به فرودگاه خودداری کنید.

امارات، یک شرکت هواپیمایی بین‌المللی بزرگ که مقر آن در دبی است، ورود مسافرانی را که از شهر خارج می‌شوند تا پنجشنبه به حالت تعلیق درآورد.

مقامات هشدار دادند که رعد و برق بیشتر، باران شدید و وزش باد شدید پیش بینی می شود و بسیاری از مناطق کم ارتفاع هنوز زیر آب هستند.

امارات متحده عربی تلاش کرد روز چهارشنبه را از شدیدترین بارانی که این کشور بیابانی تاکنون ثبت کرده است، خشک کن سیلابی که فرودگاه بین‌المللی دبی را فرا گرفت و پروازها از شلوغ‌ترین فرودگاه جهان برای سفرهای بین‌المللی را مختل کرد.

باران در بحرین، عمان، قطر و عربستان سعودی نیز بارید، اما در سراسر امارات شدید بود.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *