عروسی حسن یزدانی و همسرش کیست +فیلم ازدوج عروسی

فیلم کامل عروسی حسن یزدانی +فیلم خواستگاری و ازدواج

فیلم عروسی و خواستگاری حسن یزدانی در فضای مجازی حسابی غوغا به پا کرده است و هوادارانش پیام های تبریک برای او ارسال میکنند فیلم خواستگاری حسن یزدانی در یک پاساژ در تهران مورد توجه قرار گرفته است که این کشتی گیر در حال حلقه گذاشتن در انگشت همسرش است.

فیلم کامل عروسی حسن یزدانی

حسن یزدانی که در مسابقات جهانی 2023 مدال نقره به دست آورد بعد از بازگشت به ایران تصمیم گرفت ازدواج کند و خبر آن را نیز رسانه ای کند البته خبر ازدواج حسن یزدانی چندسالیست که در شبکه های اجتماعی دست به دست میشد و در نهایت این کشتی گیر قبل از اعزام به مسابقات کشتی خواستگاری رفته و مقدمات ازدواجش را طی کرد.

اینکه چرا برخی از سایت‌های اینترنتی و پیج‌های اینستاگرامی خبر ازدواج و عروسی حسن یزدانی را هر ساله منتشر می‌کنند بدون شک برای جذب فالوور بوده که با استفاده از محبوبیت و شهرت این کشتی‌گیر سعی می‌کنند برای خود دنبال کننده‌هایی پیدا کنند.

عکس فیک و جعلی حسن یزدانی

عروسی حسن یزدانی و همسرش کیست +فیلم ازدوج عروسی

به هر حال هنوز حسن یزدانی درباره خبر ازدواجش هیچ گونه واکنشی نشان نداده است لازم به ذکر است حسن یزدانی در مسابقات جهانی کشتی موفق شد با شکست رقبای خود به فینال این مسابقات راه پیدا کند اما در نهایت در مقابل دیوید تیلور ضربه فنی شد و به مدال نقره رسید.

همسر حسن یزدانی کیست

هنوز مشخصات یا تصویری از همسر حسن یزدانی منتشر نشده اما بنا بر اطلاعات همسر کشتی گیر مازندرانی اهل کرمانشاه و از کارمندان یک شرکت هواپیمایی معروف است.

عروسی حسن یزدانی و همسرش کیست +فیلم ازدوج عروسی

حسن یزدانی و نامزدش قرار نبود به این زودی ازدواج کنند و این موضوع به زمان دیگری موکول شده اما گزارشگر معروف کشتی جوری صحبت کرد که … به هر حال این نامزدی به قوت خود باقی است ولی هنوز زمان یا تاریخ جدید ازدواج حسن یزدانی پهلوان دوست داشتنی کشورمان مشخص نشده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *