فیلم جنجالی عطیه نوری دختر حمید نوری در سوئد

فیلم جنجالی عطیه نوری دختر حمید نوری در سوئد

عطیه نوری دختر حمید نوری در سوئد با انتشار ویدیویی از حمایت تعدادی سوئدی از مردم فلسطین توضیحاتی ارائه داد که مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت عطیه نوری در مورد حملات اسرائیل به غزه و سکوت اروپایی‌ها به این موضوع واکنش نشان داد و گفت متاسفانه در جهان سیاست‌های اروپایی و آمریکایی ترجیح می‌دهند که از اسرائیل حمایت کنند و چشمان خود را بر روی جنایات این رژیم ببندند.

فیلم جنجالی عطیه نوری دختر حمید نوری

اما این را نمی‌دانند که در دنیا امروزی که هر خبری به سرعت در فضای مجازی مخابره می‌شود نمی‌توان سانسور خبری کرد حمید نوری پدر عطیه نوری در سوئد حبس ابد گرفته است .

جرم حمید نوری مشارکت در اعدام‌های دهه ۶۰ بوده به محض حضور در سوئد بازداشت و دادگاهی شد و برای او حبس ابد بریده شده است و در زندان به سر می‌برد.

فیلم جنجالی عطیه نوری دختر حمید نوری در سوئد

بیوگرافی عطیه نوری

عطیه نوری دختر حمید نوری متولد دهه هفتاد است او در حال حاضر در سوئد زندگی میکند.

حمید نوری در سال ۱۳۹۸ به محض ورود به فرودگاه آرلاندا در استکهلم سوئد و تحت اصل صلاحیت قضایی جهانی بر اساس پرونده شکایت ایرج مصداقی و حمید اشتری بازداشت شد.  او به اتهام مشارکت در اعدام زندانیان سیاسی مجاهد و چپ در زندان گوهردشت در تابستان سال ۱۳۶۷ در بازداشت است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *