علائم ظهور امام زمان در سال ۱۴۰۱ چیست؟ نشانه های عجیب

علائم ظهور امام زمان در سال ۱۴۰۱ چیست؟

علائمو نشانه های ظهور امام زمان همیشه برای مسلمانان از اهمیت زیادی برخوردار بوده تا بدانند حضرت مهدی (عج) کی ظهور میکند.

علائم ظهور امام زمان

۱. خروج یاجوج و ماجوج که جنگی به شدت بزرگ و با قحطی های به شدت وخیم و کشت و کشتار همراه خواهد بود و سد ذوالقرنین که در گرجستان واقع شده نشان مدهد یکی از مسیرهای حرکتی این حضرت از ایران باشد متاسفانه (حدس میزنم یاجوج ماجوج ترکیبی از چین.هند.مغول و روسی ها باشند که بابت قحطی و گرسنگی و بیماریهای ایجاد شده توسط غرب برعلیه غرب اعم از اروپا و آمریکا متحد میشوند و جنگ جهانی سوم رخ میدهد و این جنگ باعث نابودی تمام غلات و گیاهان و هر سر سبزی و خرمی میشود.

۲. بیماریهای واگیردار و جنگهایی که از هر ۷ نفر پنج نفر را به کام مرگ میکشاند که به ازای هر ۵۰ زن یک مرد وجود خواهد داشت (اکثر کشته ها و تلفات آقایان هستند)

دو مورد اول به عیان نشون مدهد چرا در روایات گفته شده، مردم همه یک صدا خواستار ظهور امام زمان خواهند شد.

تا این خواسته قلبی شدت نگیرهد و آگاهی رسانی انجام نشود ظهوری نخواهد بود.

شروع بیماریهای آخرالزمانی با کرونا زده شده و پروژه به دست کفار با سرعت دنبال میشود.

هر سال بیماریهای جدید. زمستان ۱۴۰۱ احتمال شدت گرفتن آبله میمون در جهان بیشتر خواهد بود.

این دو مورد اول، میتواند کار ظهور را خیلی طولانی یا خیلی نزدیک کند.

خروج یاجوج و ماجوج و جنگ بزرگ و همینطور بیماریها و جنگهایی که از هر ۷ نفر پنج نفر از بین خواهند رفت که اکثریت مردان هستند. پس گول افرادی که برای ظهور سال تعیین میکنند را نباید خورد.

نقش ماهواره ایلان ماسک

۳. صیحه آسمانی جبرییل که دعوت به پیوستن به امام زمان میکند در شب احیای ماه مبارک رمضان و شب بعدش صدای شیطان که دعوت به پیوستن به لشکر سفیانی میکند (حدس میزنیم خود ابلیس توانایی و اختیار چنین کاری را ندارد بلکه به کمک ماهواره ها از جمله هزاران ماهواره ایلان ماسک یا افراد مشابه صدای صوتی و به وسیله پروژه نور آبی چهره ای از سفیانی نشان داده شود به زبانهای مختلف دنیا مختص هر کشور و هر ناحیه مطلبی پخش خواهد شد به شک افتادن مردم که بالاخره پیوستن به کدام؟ امام یا سفیانی؟)

۴. از زمان صیحه جبرییل تا روز دهم ماه محرم که جمعا سه ماه و دو هفته خواهد بود دنیا دچار هرج و مرجهای فراوان میشود.

هجوم مردم به مرزهای عربستان ۱۲ امام زمان قلابی در این مدت در مکه خروج میکنند که بلافاصله توسط نیروهای پادشاه عربستان کشته میشوند.

کشته شدن جماعت بسیار زیادی در مناسک حج، دو ماه بعد از صیحه، که توسط امیرالمومنین شرح داده شده به چیزی شبیه هاری تبدیل شده اند (تا آنکه عقبه را سیل خون فرا گیرد. حدس میزنیم برای اولین بار با هدف متفرق کردن مردم از گرویدن به امام زمان، از ویروس زامبی استفاده خواهد شد که همان ویروس هاری جهش داده شده است)

۴. خروج لشکر سفیانی برعلیه امام زمان که از سوریه شروع میشود و تا گرفتن عراق و عربستان پیش میروند و به ایران دوبار حمله میکند بار اول شکست میخورند بار دوم پیروز میشوند کل این اتفاق تا کشته شدن سفیانی توسط امام زمان ظرف ۹ ماه شروع و تمام میشود.

۵. خروج امام زمان سه ماه و دو هفته پس از صیحه جبرییل در روز دهم ماه محرم، روز عاشورا و در همان روز پیوستن ۱۰ هزار نفر به ایشان برای خروج از مکه و کم کم و در مسیر افزایش نیروهای لشکر.

اینترنت کی وصل میشه؟ مهر 1401 چطوری وارد اینستاگرام و واتساپ شویماینترنت کی وصل میشه بلاخره؟ مهر 1401 
اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود آیا در مهر 1401 وصل میشه؟اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود 
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.