علت خداحافظی شهرام شب پره از خوانندگی مشخص شد +عکس

علت خداحافظی شهرام شب پره از خوانندگی مشخص شد +عکس

شهرام شب پره در کنسرت آخر خود اعلام کرد بعد از شصت سال خوانندگی و خواندن برای شما، قصد دارم از خوانندگی و موسیقی خداحافظی کنم. او در ادامه صحبت‌هایش گفت که تصمیم گرفته برای همیشه آمریکا را ترک کند. بر اساس صحبت‌های او بیشتر ایرانیان احتمال می‌دهند که او قصد دارد به ایران باز گردد.

کنسرت های خداحافظی شهرام شب پره

شهرام شب پره خواننده ایرانی که سالهاست در لس آنجلس زندگی میکند اعلام کرد که با برگزاری یک تور کنسرت در کشورها و شهرهای مختلف تصمیم دارد که دیگر از خوانندگی کناره گیری کند و برای همیشه خوانندگی را کنار بگذارد.

علت خداحافظی شهرام شب پره از خوانندگی مشخص شد +عکس

این خواننده که 75 سال سن دارد بعد از 60 سال فعالیت مستمر در عرصه خوانندگی در نهایت این فعالیت را کنار گذاشت و میخواهد که استراحت کند.

علت خداحافظی شهرام شب پره از خوانندگی

علت اصلی کناره گیری و خداحافظی شهرام شب پره از خوانندگی بیماری و کسالت او میباشد که با توجه به پا به سن گذاشتن او دیگر نمیتواند همچون گذشته با انرژی در زمینه موسیقی فعالیت کند.

تور کنسرت های خداحافظی شهرام شب پره صرفا برای کسب درامد در روزهای پایانی خوانندگی اش میباشد.

علت خداحافظی شهرام شب پره از خوانندگی مشخص شد +عکس

شهرام شب پره باعث شهرت خواننده های لس انجلسی شد

خوانندگانی نظیر پیروز و ناهید و همچنین اندی و کورس در لس آنجلس پس از آشنایی با شهرام شب پره توانستند با تکیه بر توانایی های خود رشد کنند و شناخته شوند. در ضمن ابراهیم حامدی (ابی) نیز در پی ملاقات اتفاقی با شهرام شب پره در هتل هیلتون ، استقلال فعلی و آشنایی با او توانست همکاری خود را با شهرام شب پره و گروه مشهور بلک کتس آغاز نماید. در واقع این آشنایی نقطه پرشی برای موفقیتهای بیشتر ابی محسوب می گردد.

همچنین ببینید:

فیلم رقص برزو ارجمند در کنسرت شهرام شب پره با جلف بازی مسخره

شهرام در سال 1339 وقتی 13 ساله بود نواختن درام (تنبک) را شروع کرد تا اینکه از 16 سالگی کار حرفه ای را با خواندن در هتل مجلل قو در شمال شروع کرد.

احسان کرمی با انتشار سلفی از روی سن مراسم تور خداحافظی شهرام شب پره نوشت:

شهرام عزیز و نازنین/ ممنون برای همه آنچه که در طول شصت سال برای شادی چند نسل کردی…/ تو در موسیقی پاپ ایران یک هنرمند بی نظیر و تکرار نشدنی هستی.

مهناز افشار هم با انتشار این تصویر نوشته:

شهرام خان شبپره شما بی نظیرید… بمونید برامون… مردم نازنین لس انجلس شماها… بی نظیرید 💙… به امید روزی که هیچ انسانی و هیچ هنرمندی به اجبار از وطن دور نباشه

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *