علت خودکشی دکتر سمیرا آل سعیدی فوق تخصص روماتولوژی +بیوگرافی

علت خودکشی دکتر سمیرا آل سعیدی فوق تخصص روماتولوژی +بیوگرافی

بیوگرافی دکتر سمیرا آل سعیدی

دکتر سمیرا آل سعیدی فوق تخصص روماتولوژی متولد دهه ۷۰ در تهران بوده و دارای یک فرزند می‌باشد.

او با خوردن تعداد فراوانی قرص اقدام به خودکشی کرده و جان خود را از دست داد.

به گفته دوستانش در شب‌های قبل اعلام کرده بود که تصمیم دارد به زندگی خود پایان بدهد اما حرف‌های او را به شوخی می‌گرفتند تا اینکه در ۶ فروردین ماه در خانه‌اش با خوردن تعداد زیادی قرص به زندگیش خاتمه داد.

علت خودکشی دکتر سمیرا آل سعیدی فوق تخصص روماتولوژی +بیوگرافی

ماجرای خودکشی

درباره علت خودکشی دکتر سمیرا آل سعیدی گفته می‌شود که مشکلات روحی و روانی باعث شده بود که او تصمیم بگیرد زندگی خود را پایان بدهد.

دکتر سمیرا آل سعیدی فوق تخصص روماتولوژی بوده و از اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌باشد ایشان در بیمارستان شریعتی نیز طبابت می‌کرد.

سمیرا آل سعیدی از پزشکان بسیار پرتلاش و زحمتکش بیمارستان شریعتی تهران بوده که سال‌ها به مردم خدمت رسانی می‌کردم در برخی از روزها حتی بیماران را به صورت رایگان ویزیت می‌کرد او در روزهای گذشته به دلیل استرس و تنش‌هایی که زندگی برخی از پزشکان را در بر می‌گرفت و همچنین برخی مشکلات شخصی در اقدامی عجیب تعداد زیادی قرص را خورد و به زندگیش پایان داد

رئیس بیمارستان شریعتی در پیامی درگذشت سمیرا آل سعیدی را به جامعه پزشکی و خانواده ایشان تسلیت گفتند در این پیام آمده است که خبر فوت دکتر آل سعیدی دانشیار روماتولوژی و عضو مرکز تحقیقاتی روماتولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران باعث تاثر و تعلم جامعه دانشگاهی شده است او از پزشکانی باسواد و دانشمند و استادی زحمتکش و فعال و با اخلاق بود و در دوران کاریش با اشتیاق وصل نشدنی در زمینه آموزش و پژوهش و درمان بیماران کار می‌کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. باید صبورانه به زندگیش ادامه میداد و مشکلات و غم روزگار را سپری میکرد
    حرفی که تموم پزشکان موقع ویزیت به بیماران شان گوشزد میکنند اما خودشان در عمل صفرند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *