علت خودکشی سعید موسی نژاد دانشجوی کوی دانشگاه +بیوگرافی

علت خودکشی سعید موسی نژاد دانشجوی کوی دانشگاه +بیوگرافی

علت خودکشی سعید موسی نژاد

سعید موسی نژاد دانشجوی دانشگاه علوم اجتماعب تهران متولد اردبیل بود که در 16 اردیبهشت ماه در استوری اینستاگرام خود حرف های اخر خود را زد و بعد از حلالیت گرفتن از خانواده و دوستانش در خوابگاه خودکشی کرد و به زندگی اش پایان داد همکلاسی ها و دوستانش حسابی شوکه شده بودند و میگفتند سعید پسر بسیار شاد و پر انرژی بود.

درباره اینکه چرا این پسر جوان خودکشی کرده است هنوز اطلاعاتی منتشر نشده است.

بیوگرافی سعید موسی نژاد

سعید موسی‌نژاد متولد اردبیل دانشجوی کارشناسی ارشد دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران بوده که در روز 16 اردیبهشت 1403 اقدام به خودکشی کرد و متاسفانه فوت کرد این پسر جوان در اینستاگرامش در یک استوری از رفقا و خانواده اش حلالیت طلبید و ساعتی بعد خود کشی کرد/

در روزهای گذشته اخبار خودکشی برخی از پزشکان حسابی خبرساز شده بود و حالا خبر خودکشی یک دانشجو باز هم مورد توجه رسانه ها و کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است.

جالب است بدانید نایب رئیس جمعیت علمی پیشگیری از خودکشی گفت: آمار خودکشی در ایران طی سال ۱۴۰۱ به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت ۷/۴ بود. یعنی به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر ۷/۴ نفر اقدام به خودکشی کرده و فوت کردند. در مجموع، طی سال گذشته بیش از ۶۰۰۰ هزار نفر اقدام به خودکشی منجر به فوت داشتند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *