علت درگذشت و فوت رستم قاسمی مشخص شد بیماری او چه بود؟

رستم قاسمی وزیر سابق راه و شهرسازی حسن روحانی امروز ۱۷ آذر ۱۴۰۱ درگذشت او با بیماری سرطان سالها دست و پنجه نرم کرده و در نهایت دار فانی را وداع گفت.

علت درگذشت و فوت رستم قاسمی مشخص شد بیماری او چه بود؟

علت درگذشت رستم قاسمی

رستم قاسمی در یک سال اخیر در بیمارستان به سر برد و تحت درمان قرار گرفته بود اما تلاش های پزشکان نتیجه نداد و در نهایت درگذشت.

سرطان روده باعث مرگ آقای قسامی شده بود که به بقیه قسمت های بدنش سرات کرده بود.

زمانی که پزشکان رستم قاسمی را ناامید کردند و به او گفتند که چند روز بیشتر زنده نخواهد بود او در توییتر متن زیبا برای مردم ایران به اشتراک گذاشت رستم قاسمی نوشت در تمام دوران خدمتم از میدان جنگی گرفته تا نبرد های اقتصادی تلاش خودم را کردم تا پای جان با آبرو و با آخرین نفس سرباز مردم باشم از ملت شریف ایران برای تمام کاستی ها حلالیت می طلبم.

علت درگذشت و فوت رستم قاسمی مشخص شد بیماری او چه بود؟

بیوگرافی و سوابق

ایشان متولد ۱۳۴۳ در روستای سرگاه از توابع شهرستان مهر استان فارس می باشد .

همچنین ببینید: بیوگرافی رستم قاسمی و همسر اول و دوم

رستم قاسمی در سال ۱۳۶۰ عضو سپاه پاسداران شد و سالها در جنگ ایران و عراق حضور مستمر داشت وی در رشته مهندسی عمران تحصیل کرده و لیسانس رشته را در دانشگاه علم و صنعت اخذ نموده است و همچنین فوق لیسانس مهندسی عمران را از دانشگاه صنعتی امیرکبیر واحد گرمسار به دست آورده است.

رستم قاسمی بعد از جنگ ایران و عراق به قرارگاه خاتم الانبیا پیوست و در سال ۱۳۸۶ موفق شد فرماندهی سپاه را به دست آورد در دوران ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد به عنوان وزیر نفت انتخاب شد و در دوران حسن روحانی در همین سمت به فعالیت پرداخت.

علت درگذشت و فوت رستم قاسمی مشخص شد بیماری او چه بود؟

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

2 نظر

  1. طاهر قرشیخ

    با احترام، دو مورد مهم که در سوابق رستم قاسمی نیاورده اید، اول اینکه ایشان در دوره تصدی وزارت نفت مبلغ دو میلیارد دلار در قالب رشوه و خیانت از بیت المال دزدی کرد و دیگر اینکه ابتدا در سپاه اشپز بود و در هیچ عملیات نظامی در هیات یک نیروی پیاده رزمنده شرکت نداشت!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *