پدر و مادر آزاده نامداری کیست؟ + بیوگرافی و درگذشت و عکس

علت درگذشت و فوت پدر آزاده نامداری مشخص شد +عکس

ابراهیم نامداری پدر آزاده نامداری مجری تلویزیون فوت کرد این در حالی بود که آزاده نامداری در سال ۱۴۰۱ به علت خوردن تعداد بالای قرص خودکشی کرده بود پدرش نیز بعد از دو سال بر اثر ایست قلبی فوت کرد.

علت درگذشت و فوت پدر آزاده نامداری

پدر آزاده نامداری مجری تلویزیون فوت کرد این در حالی بود که آزاده نامداری در سال ۱۴۰۱ به علت خوردن تعداد بالای قرص خودکشی کرده بود پدرش نیز بعد از دو سال بر اثر ایست قلبی فوت کرد.

علت درگذشت و فوت پدر آزاده نامداری مشخص شد +عکس

آزاده نامداری از مجریان سرشناس تلویزیون بود که سال‌ها در عرصه اجرا فعالیت حرفه‌ای داشت پدرش بازنشسته اموزش و پرورش بوده و سال‌ها در مدارس تهران تدریس می‌کرد بدون شک غم از دست دادن فرزندش آزاده نامداری از نظر روحی او را تحت تاثیر قرار داده بود که بعد از گذشت دو سال فوت کرد گفته می‌شود که پدر آزاده نامداری دارای بیماری زمینه‌ای نیز می‌بود که بعد از فوت دخترش شرایط جسمانی و روحیش به شدت وخیم شده بود به حدی که کاملاً از چهره او مشهود بود.

آزاده نامداری در اردیهشت سال 92 در کنسرت فرزاد فرزین، ازدواج خود را رسانه ای کردند و در تاریخ 6 تیر همان سال به عقد هم در آمدند که خطبه عقد آنها را سید حسن خمینی خواند. این دو بعد از یک سال و در خرداد سال 93 از هم جدا شدند و در تاریخ 20 مرداد سال 93 آزاده نامداری خبر طلاق را رسانه ای کرد.

علت درگذشت و فوت پدر آزاده نامداری مشخص شد +عکس

آزاده نامداری یک عکس با چشم کبود از خودش منتشر کرد و اعلام کرد که فرزاد حسنی با خشونت با او رفتار کرده است و این دلیل جدایی آنها بوده است.

در تاریخ مرداد 96 فیلم و عکس هایی از آزاده نامداری در یکی از شهرهای سوئیس منتشر شد که باعث ایجاد جنجال هایی برای وی شد و فشارها از همه سو بر او وارد می شد. به دلیل انتشار همین فیلم و عکس ها او کم کار و ممنوع الفعالیت شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *