علت طلاق حصین ابلیس

علت طلاق حصین ابلیس و همسرش ژاله چه بود؟

حصین ابلیس خواننده رپ از همسرش ژاله جدا شد پیش از این خبر جدایی هیچکس از همسرش منتشر شد که این دو چهره نیز از هم طلاق گرفتند.

حصین ابلیس که این روزها در ارمنستان زندگی می‌کند در شبکه اجتماعی اعلام کرد که از همسرش ژاله جدا شده است.

علت طلاق حصین ابلیس و همسرش ژاله چه بود؟

بسیاری از علاقمندان به این خواننده از شنیدن خبر طلاق آنها ابراز خوشحالی کردند هواداران حسین معتقد هستند که ژاله مانع پیشرفت او شده و اجازه نمی‌دهد تمرکزش را بر روی موسیقی بگذارد و از زمانی که با او ازدواج کرده از دنیای موسیقی فاصله گرفته است.

حصین در تاریخ ۱۲ مرداد ماه سال ۱۳۶۷ در تهران به دنیا آمده است که در مشهد مشغول به کار پر هیجان خود یعنی خوانندگی است. او سبک رپ را برای خوانندگی انتخاب کرده است که در حال حاضر به خواندن آهنگ های رپ می پردازد همچنین ترانه سرا نیز می باشد. وی فعالیت خود را با کیفیتی پایین از سال ۱۳۷۸ آغاز کرد.

در فضای مجازی عکس های بسیاری توسط کاربران و خود هنرمندان منتشر می شود که ممکن است جنجال هایی را به دنبال داشته باشد و یا خبر از یک رویداد جدید بدهد. حصین عکس های زیادی در کنار همسرش دارد که می توانید آن ها را در گوگل مشاهده کنید.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *