علت فوت فریار امین پور (امینی پور) موی تای کار مشخص شد +عکس و جزئیات

علت فوت فریار امین پور (امینی پور) رزمی کار مشخص شد +عکس و جزئیات

علت فوت و مرگ فریار امین پور رزمی کار

فریار امین پور (امینی پور) موی تای کار و رزمی کار ایرانی در شهر پوکت تایلند در حالی که سوار بر موتورسیکلت بود بر اثر تصادف فوت کرد او برای مسابقات وان‌چمپیونشیپ به تایلند رفته بود که در حین عبور در خیابان با موتور سیکلت تصادف کرد و متاسفانه در سن 23 سالگی فوت کرد.

علت فوت فریار امین پور (امینی پور) موی تای کار مشخص شد +عکس و جزئیات

بیوگرافی فریار امین پور رزمی کار

فریار متولد 1379 در سقز بود و از سن نوجوانی وارد دنیای رزمی شده بود او سابقه عضویت در تیم ملی موی تای ایران را هم داشت اما بعد از قرارداد با وان‌چمپیونشیپ در مسابقاتی که این سازمان برگزار میکرد به رینگ مبارزه میرفت.

فریار در 14 مسابقه قبلی خود بدو نباخت بود که این رکورد برای یک ورزشکار 23 ساله رکورد بسیار مهمی محسوب میشد و میتوانست آینده بسیار درخشانی در انتظارش باشد اما متاسفانه عمرش به دنیا باقی نبود و درگذشت.

جزئیات

فریار امین‌پور که خود را برای فینال دسته خروس وزن سازمان وان‌چمپیونشیپ اماده میکرد و فقط یک مبارزه تا قهرمانی در این مسابقات داشت تا بتواند جایزه 100 هزار دلاری را کسب کنداما این ملی پوش سابق موی‌تای ایران، لژیونر کمپ تایگر و مبارز دسته خروس وزن سازمان وان‌چمپیونشیپ درگذشت.

او در سالهای اخیر موفق شده بود که همه مسابقات خود را با برد پشت سر بگذارد و امید بسیار زیادی برای کسب قهرمانی و دریافت جایزه 100 هزار دلاری داشت که متاسفانه عجل به او مهلت نداد و درگذشت.

آخرین مبارزه خود را یکم دی ماه در استادیوم بزرگ لومپینی بانکوک برگزار کرد؛ و که یکی از موفق‌ترین لژیونر‌های ایرانی در شرق آسیا بود با غلبه بر حریفان قدرتمندی از جمله ‘هیروکی سوزوکی’، ‘فراری فرتکس’، ‘رامبولک’ و ‘پونگسوری’ نام خود را برای همیشه در تاریخ این ورزش ثبت کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *