علت فوت مسعود اسکویی گوینده رادیو ورزش مشخص شد +بیوگرافی

علت فوت مسعود اسکویی گوینده رادیو ورزش مشخص شد +بیوگرافی

علت فوت مسعود اسکویی گوینده رادیو

مسعود اسکویی گوینده رادیو در فروردین ماه سال جاری به دلیل سقوط از ارتفاع لگن و پایش شکست چند روز در بیمارستان بستری شد و در بخش مراقبت های وژه قرار گرفت اما به علت کهولت سن استخوان شکسته اش قادر به ترمیم نبود و با عفونت دچار شد و در نهایت به همین دلیل در سن 85 سالگی فوت کرد.

بیوگرافی مسعود اسکویی

مسعود اسکویی مت ولد 1318 بود و به مدت 5 دهه در رادیو فعالیت داشت از قبل انقلاب در رادیو بود و بعد از انقلاب کار خود را ادامه داد و قدیمی ترین گوینده رادیو محسوب میشد که بیشتر عمر خود را در رادیو ورزش سپری کرد.

علت فوت مسعود اسکویی گوینده رادیو ورزش مشخص شد +بیوگرافی

سوابق

مسعود اسکویی میگوید رادیو ورزش در تاریخ هشتم تیرماه سال ۷۸ افتتاح گردید. پیش از آن برنامه ورزشی را در رادیو سراسری و تهران پخش می‌کردند. بعد آمدیم رادیو جوان. در همان دوران حس کردم که بایستی رادیویی باشد که به نیاز جوان‌ها در مورد ورزش جواب بدهد. بسیاری‌ها فکر نمی‌کردند بتوانیم روزی ۱۰ ساعت برنامه رادیویی اجرا کنیم. حتی آقای بهمنش افزود شما می‌خواهید چه چیزی در رادیو ورزش بیان کنید! اگر بتوانید ۴ ساعت برنامه اجرا کنید بسیار هنر کردید. آن دوران آقای خجسته معاونت صدا را بر عهده داشت و ما ۵ یا ۶ نفر بودیم که رادیو ورزش را تاسیس کردیم. با روزی ۱۲ ساعت فعالیت به مرور این دوران به ۱۶ ساعت و بعد از آن ۲۰ ساعت و پس از آن به ۲۴ ساعت فعالیت رسید.
اکنون رادیو دومی باشد به نام رادیو ورزش بازهم وقت کم می‌آوریم!

از تلویزیون هم جلو افتادیم

به خاطر اینکه از ابتدا در رادیو ورزش گویندگی کردم بسیاری‌ها رادیو ورزش را با صدای من می‌شناسند، به خاطر اینکه این رادیو در خارج از ایران نیز پخش می‌شد. بسیاری از کشورهای آسیایی و اروپایی مخاطبان با ما تماس می‌گرفتند. رادیو ورزش جای خود را در رادیوها باز کرد .حتی از تلویزیون جلو افتادیم. هنگامی که موبایل آمد دیگر احتیاجی به ماشین سیار سازمان نداشتیم تا به سر زمین برویم .با یک موبایل گزارش می‌گرفتیم .آن دو مرتبه که برای مسابقه‌های والیبال راهی ژاپن شدیم از کنار زمین با موبایل گزارشگری نمودم. این فعالیت را نمی‌توان در تلویزیون انجام داد به خاطر اینکه بایستی خط برگشت داشته باشد این از جمله چیزها.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *