علت فوت و درگذشت عمو حاجی کثیف ترین مرد ایران مشخص شد +عکس

علت فوت و درگذشت و مرگ عمو حاجی کثیف ترین مرد ایران و جهان مشخص شد همراه با عکس و تصاویر و ماجرای حمام نرفتن او را در این صفحه ببینید.

علت فوت و درگذشت عمو حاجی کثیف ترین مرد ایران مشخص شد +عکس

علت فوت و درگذشت عمو حاجی کثیف ترین مرد ایران

عمو حاجی نام مردی بوده که اهل روستای دژگاه خش دهرم شهرستان فراشبند فارس میباشد که به دلیل حمام نرفتن به کثیف ترین مرد ایران معروف بود او امروز در سن 94 سال فوت کرد و علت مرگ او کهولت سن عنوان شده است.

این شخص مدتی در بین شبکه های اجتماعی معروف شده بود. او بی خانمان بوده و کلبه ای آلوده و کثیف زندگی میکرد.

او در بین مردم به عمو حاجی شناخته میشد.

او معقد بود حمام کردن و تمیز بودن باعث میشود سلامتی اش به خطر بیافتد.

علت فوت و درگذشت عمو حاجی کثیف ترین مرد ایران مشخص شد +عکس

مردم منطقه احترام خاصی برای او قائل بودند و رعایت حالش را می‌کردند. عمو حاجی همیشه از حمام و آب دوری می‌کرد به‌ طوری که چند سال پیش وقتی جوانان روستا سعی کرده بودند برای او حمامی فراهم کنند؛فرار کرده بود.

در آن زمان گروهی از مردان روستا داوطلبانه او را به رودخانه نزدیک روستا برای شستشو و استحمام بردند اما عمو حاجی وقتی به هدف آنها پی‌ برد خود را از خودرو به بیرون انداخته و حاضر به استحمام نشده بود. وی دلیل دوری خود از آب را ترس از مریض شدن عنوان می‌کرد.
تا اینکه چند ماه قبل، اهالی روستا دوباره او را برای شستشو به حمام بردند. دیری نپایید او دچار بیماری شد و سرانجام روز یکشنبه اول آبان‌ماه در سن ۹۴ سالگی درحالی که هرگز ازدواج نکرده بود جان به جان آفرین تسلیم کرد.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *