بازداشت عاملان پارکور که کارهای غیراخلاقی میکردند

بیوگرافی علیرضا جاپلقی بوسیدن دختر روی پشت بام (پارکور) را به همراه جزئیات در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی علیرضا جاپلقی

او از پارکور کاران حرفه ای بوده که با انتشار حرکات خطرناک از جمله پریدن از روی بام ساختمانهای بلند تهران رفتار پرخطری را به تصویر میکشاند همچنین با بوسیدن یک دختر بر روی پشت بام ها مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفت.

بیوگرافی و  علیرضا جاپلقی پارکور کار روی پشت بام و بوسیدن دختر +اینستاگرام

او جنجال زیادی  در فضای مجازی به وجود آورده است.

این پارکورکار به همراه یک دختر جوان دیگر بر روی پشت بام ها رفته و با انجام رفتارهای خطرناک و پریدن از روی پشت بوم های بلند اقدام به بوسیدن این دختر می کرد که به دلیل رفتارهای خلاف شئونات اسلامی به دادگاه احضار شده و خبرهایی درباره بزاداشت او منتشر شده است.

علیرضا جاچلقی در اینستاگرام به همراه یک دختر جوان با انتشار عکس ها و ویدیوهایی با نام طلوع تهران اقدام به نمایش رفتارهای پرخطر ورزشی همراه با این دختر میکرد.

بیوگرافی علیرضا جاپلقی پارکور کار روی پشت بام و بوسیدن دختر +اینستاگرام

پرش از روی بام های ساختمان های بلند تهران و رفتارهای خلاف شئونات اسلامی یکی از دلایل احضار او به دادگاه می باشد

فضای مجازی چند سالی است که در بین کاربران ایرانی بسیار محبوب شده و بسیاری از این کاربران سعی می کنند با انجام رفتارهای غیر عادی جلب توجه کنند و طرفدارانی را به دست آورند.

ماجرای بازداشت

برادر علیرضا جاپلقی ، که عکاس و خودش نیز از پارکورکارهای شناخته شده است نیز با انتشار ویدئویی خبر داد که او بازداشت شده است!

«پارکور» یک ورزش شهری است که فرد با کمترین انرژی مصرفی، از موانع در سریعترین زمان ممکن عبور می‌کند.

یکی از فیلمهایی حرکات جنجالی علیرضا جاپلقی

همچنین ببینید:

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *