علیرضا قربانی الان کجاست و چه میکند +عکس جدید همسرش

علیرضا قربانی الان کجاست و چه میکند +عکس جدید همسرش

علیرضا قربانی الان کجاست و چه میکند

علیرضا قربانی این روزها در حال برگزاری کنسرت است او که همسرش را به تازگی از دست داده است باید طبق قراردادی که کپانی برگزار کننده کنسرت دارد موظف است که کنسرت های خود را برگزار کند.

در اسفند 1402 در یکی از کنسرت های او که قرار بود در اصفهان برگزار کند برخی از گروه های تندرو به بهانه امر به معروف در برگزاری کنسرت او اختلای ایجاد کردند که باعث شد کنسرت او لغو شود.

مهدی سموعی، (رئیس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) در فضای مجازی اعلام کرده است که کنسرت علیرضا قربانی از فرداشب طبق برنامه اجرا خواهد شد.

علیرضا قربانی الان کجاست و چه میکند +عکس جدید همسرش

او در این راستا نوشته است: «امشب این برنامه بخاطر برخی ناهماهنگی‌ها برگزار نشد، در تلاش هستیم برای جبران یک شب به اجرای آقای قربانی اضافه شود.

از مردم شریف و هنر دوست اصفهان عذرخواهی می‌کنم.»

علی‌رضا قربانی تاکنون در بسیاری از فستیوال‌های مهم موسیقی در نقاط مختلف دنیا به اجرای برنامه پرداخته‌است که حاصل برخی از این اجراها به صورت لوح فشرده در اروپا انتشار یافته‌است.

از سال ۱۳۷۸ به عنوان خواننده ارکستر ملی ایران به رهبری فرهاد فخرالدینی به اجرای برنامه‌های متعدد در داخل و خارج از کشور پرداخته‌است.

موسیقی شناسی رادیو آشنایی و معاشرت وی با استادان علی تجویدی و فرهاد فخرالدینی دریچه‌های جدیدی از دنیای موسیقی ایران را به رویش گشود و تجربه‌های جدیدی از موسیقی ایرانی با نام‌های موسیقی گلها، برگ سبز و شاخه گل‌های رادیو را تجربه کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *