بیوگرافی و سوابق علیرضا یونچی داور برنامه میدون

علیرضا یونچی داور مسابقه میدون | بیوگرافی و سوابق علیرضا یونچی برنامه میدون + همسر و فرزندان را در ادامه این صفحه مجله شبونه مشاهده نمایید.

علیرضا یونچی داور مسابقه میدون | بیوگرافی و سوابق علیرضا یونچی برنامه میدون + همسر و فرزندان

علیرضا یونچی داور مسابقه میدون کیست؟

علیرضا یونچی یکی از متخصصان رشته اقتصاد و کارآفرینی می باشد همچنین به عنوان یکی از اعضای مجمع عالی واردات کشورمان بوده و در رشته برق تحصیل کرده است.

پدر و پدربزرگش از تاجران فرش بودند

به دلیل اینکه پدر و پدربزرگش در زمینه واردات و صادرات کالا و محصولات فعال بودند به همین دلیل در این زمینه آشنایی کامل داشته است و کم کم فنون و فوت و فن این حوزه را یاد گرفته و وارد بازار کسب و کار شده است

پدر و پدربزرگش از تاجران بزرگ فرش بوده که در کار صادرات فرش مشغول بودند.

علیرضا یونچی داور مسابقه میدون | بیوگرافی و سوابق عليرضا يونچي برنامه میدون + همسر و فرزندان

از کودکی تا کنون

زمانی که به مدرسه می رفت بعد از تعطیل شدن به نزد پدر و پدربزرگش میرفت و در کنار آن ها فعالیت می کرد و به همین دلیل تجارب بسیار زیادی در زمینه کارآفرینی و صادرات دارد

پشت کار او در زمان کودکی نمونه ای از علایق به وی به کسب و کار بوده است و در بی اقوام همیشه او را به عنوان یک پسر کاری و فعال نام میبردند چرا که ایشان هیچگاه از کار کردن خسته نمیشد و با هرکاری که به او محول میشد را به علاقه و اشتیاق کامل انجام میداد.

تحصیلات علیرضا یونچی داور مسابقه میدون

او تحصیلات خود را با با وقوع انقلاب به پایان رساند و موفق شد که دیپلم خود را در رشته برق دریافت نماید

در اوایل انقلاب که وضعیت کشور اوضاع ناآرامی را سپری میکرد آقای یونچی فارغ از این اتفاقات تلاش خود را میکرد تا بتواند در زمینه تحصیلی موفق باشد و با سبقت گرفتن از رقبای خود نشان داد که یکی از استعدادهای برتر کشورمان محسوب میشود.

بعد از اینکه مدرک خود را دریافت کرد به دلیل اتفاقات مختلف که با انقلاب رخ داد وارد بازار شد

او تصمیم داشت که برای ادامه تحصیلات عالیه به خارج از کشور بروند اما با آغاز شروع جنگ تصمیم گرفت در ایران ماندگار شود و کارش را در ایران ادامه دهد.

روزهای بسیار سختی که در دوران جنگ تحمیلی مردم کشور داشتد آقای علیرضا یوتچی تلاش کرد که به خارج از کشور نرود بلکه به هموطنان خود که دوران بسیار بدی قرار داشتند یاری برساند و به کشور خودش در این برهه حساس کمک کند.

علیرضا یونچی داور مسابقه میدون | علیرضا یونچی داور و مشاور برنامه میدون + همسر و فرزندان

فعالیتها و سوابق علیرضا یونچی داور مسابقه میدون

ایشان در زمینه چاپ و نشر فعالیت حرفه‌ای داشته و از چهره های موفق کشورمان محسوب می شود

او می گوید من در راه کسب و کار همیشه موفق نبودم و گاهی اوقات در کارم ضعف‌هایی داشتم که باعث شکست من شده است

اما بعد از شکست باید نقاط ضعف خود را بررسی کرده و آن را شناسایی نماییم تا بتوانیم آن را تقویت کرده و از شکست درس بگیریم و آن را تبدیل به پیروزی کنیم و هیچ گاه از هدفی که داریم ناامید نشویم

آقای علیرضا یونچی علاوه بر صادرات فرش در صادرات پسته نیز فعالیت دارد و در حال حاضر نمایندگی لوازم خانگی دارد و ۲۱ سال است که در واردات کاغذ و مقوا حضور حرفه‌ای دارد.

کار به جای رسیده بود که او ددر هر کاری میتوانست بازار را در دست گرفته و رونق زیادی ره اقتصاد کشور بکند و افراد زیادی را شغل بدهد که به کسب و درامد بپردازند و در همین راستا افراد زیادی در شرکت ها و بازاری که آقای علیرضا یونچی رونق داده بود به کسب روزی بپردازند.

همچنین ببینید: بیوگرافی امیر حسین اسدی داور مسابقه میدون

اجاره دادن دوچرخه در کودکی

علیرضا یونچی داور مسابقه میدون می گوید زمانی که کودک بودم آرزو داشتم که دوچرخه سوار شوم

وقتی که به پدرم گفتم او گفت چقدر قلک پول داری؟ اما وقتی قلکم را شکستم پول به اندازه یه دوچرخه نمیرسید و مابقی آن را پدرم به من داد و آنقدر از دوچرخه سواری لذت می بردم که همه تفریحات من را فرا میگرفت

علیرضا یونچی داور مسابقه میدون | بیوگرافی و سوابق علیرضا یونچی برنامه میدون + همسر و فرزندان

او می‌گوید وقتی که دوچرخه را برایم خرید به من گفت از فردا دوچرخه را به بچه های محل کرایه بده ۱۵ دقیقه سوار می شوند و به آنها بگو که بدهی داریم و باید بدهیم را پرداخت کنم

همین پیشنهادهای اقتصادی پدرش او را برای فعالیت های اقتصادی اماده و علاقمند کرد تا کمک بتواند برای خود به تجارت بپردازد پدرش او را در زمینه تجارت بسیار راهنمایی کرده و میتواند پدرش را به عنوان استادش به شمار اورد.

داور مسابقه میدون

آقای علیرضا یونچی در سال ۱۳۹۸ به عنوان داور مسابقه میدون شبکه سه حضور پیدا کرده است مسابقه ای که در آن کارآفرینان و داوطلبان دارایی کسب و کار در این برنامه شرکت کرده و خود را معرفی می کنند.

همسر و فرزندان

درباره زندگی شخصی و همسرو فرزندانش اطلاعات موثقی در فضای مجازی وجود ندارد

دکتر علیرضا یونچی از بازاریابان فعال در حوزه صادرات و واردات مواد اولیه بوده و تولیدکننده لوازم خانگی، بهداشتی، آرایشی، نخ و نساجی می‌باشد. وی بواسطه سابقه خانوادگی در

زمینه تولید فرش‌های دست بافت و صادرات به اقصی نقاط ایران و جهان، اشراف و ارتباط دارد و فارغ التحصیل رشته الکتروتکنیک و دکترای استراتژیک کسب و کار می‌باشد.

تسلط دکتر یونچی به بازارهای جهانی از طرفی و علاقه و فعالیت پرتوان ایشان به کاغذ، چاپ و نشر ایران را به قطب و مرجع کاغذ و چاپ در بین کشورهای همسایه تبدیل نموده است.

ایشان اعتقاد فراوان به مشاوره فنی و حرفه ای در زمینه های تولید دارد و در دوره‌ای رئیس کمیسیون وسایل نقلیه و خودروئی در مجمع عالی واردات بوده است.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

3 نظر

  1. بسیار عالی

  2. مرسی است!!!

  3. جالب بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *